Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jakby trochę nie fair
Rel
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Za co ta premia
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 listopada 2021, 21:51
Też się nazywam Paweł i też podobnie piszę, tylko ładniej
Odpisz
12 listopada 2021, 23:23
@Soberker: szacun za prof
Odpisz
10 listopada 2021, 21:22
Ktoś przetłumaczy podpis mamy?
Odpisz
10 listopada 2021, 21:24
@Nikodem8378: Nein.
Odpisz
10 listopada 2021, 21:44
@Nikodem8378: a ktoś inny niż starmagedon?
Odpisz
10 listopada 2021, 22:02
@Nikodem8378: "Mama Kowalska"
Odpisz
11 listopada 2021, 19:32
@Nikodem8378: Paracetamol
Odpisz
12 listopada 2021, 08:00
@Nikodem8378: chyba Aldona Zug
Odpisz
11 listopada 2021, 00:56
Na karcie obecności w pracy, większość podpisuję się inicjałami, nazwiskiem a ja imieniem i od 5 msc nikt na to nie zwrócił uwagi
Odpisz
10 listopada 2021, 22:50
Przez ostatnie pó£ roku prawie codziennie składam conajmniej jeden podpis i zaczyna on powoli przeradzać w dziwny szlaczek
Odpisz
10 listopada 2021, 20:57
Biedny Paweł.
Odpisz
10 listopada 2021, 20:54
Twój da się chociaż przeczytać
Odpisz