Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To by wystarczyło
Cóż za brak szacunku
Nie są aż takie pyszne
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 marca 2014, 16:51
A ten koleś siedzi przed klawiaturą, której nie ma.
Odpisz
18 marca 2014, 17:51
@Domijeja: A ten koleś siedzi przed klawiaturą, która NIE ODPOWIADA.
Odpisz
18 marca 2014, 18:33
@kemot54: A ja siedzę przed moim głupim komentem, który jest mądry.
Odpisz
18 marca 2014, 18:35
@Domijeja: Nie jest. ;-;
Odpisz
18 marca 2014, 16:17
Ma człowiek problem...Jak ma wcisnąć przycisk,jak klawiatura nie działa?
Oto jest pytanie xD
Odpisz
18 marca 2014, 16:39
@Directionerka_: No nie ***...
Odpisz
18 marca 2014, 16:40
@Directionerka_: Dzięki ***a bez ciebie bym nie zrozumiał.
Odpisz
19 marca 2014, 06:21
@Directionerka_: Za nick masz strzałkę w dół. ;-;
Odpisz
1 lipca 2014, 14:32
@Directionerka_: normalnie nie dostałabyś tylu strzałek w dół... wszystko przez Twój nick :)
Odpisz