Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Spider007

15 listopada 2021, 11:37

Grafika w GTA Trilogy - Definitive Edition wygląda jak grafika z Sims 4

Avatar jeden23456789

15 listopada 2021, 07:25

Ja się cieszę że kupiłem gta sa i vice city zanim zastąpili je tym syfem

Avatar Polakowaty

14 listopada 2021, 19:01

Z drugiej strony jakby zrobili tak samo jak w modach to byśmy dalej narzekali że chu** zrobili za remaster skoro tylko skończyło się na przeglądaniu stron z modami do GTA

Avatar Tomak

15 listopada 2021, 01:22

@Polakowaty: Z pewnego punktu widzenia to i tak by było lepiej, nawet jeśli ludzie by narzekali. Teraz to grafiki nawet o generację nie podbili.

Avatar Boberek00

15 listopada 2021, 06:44

@Polakowaty: Jak by zrobili za zgodą lub pomocą moderów byłoby git

Avatar koneser_futanari

13 listopada 2021, 21:22

Dosłownie GTA trilogy definitive edition to jeden z większych scamów, które widziałem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (21)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (21)
Avatar marianx12

15 listopada 2021, 00:41

Avatar marianx12

15 listopada 2021, 00:42

Avatar lubie_frytki_z_ketchupem

14 listopada 2021, 19:15

Widziałem gry mobilne mające lepszą grafikę od tego "Definitive edition"

Avatar Polalak

14 listopada 2021, 18:36

Look how they massacred my girl

Avatar Sebzer

14 listopada 2021, 14:36

ale i tak kupisz

Avatar Gary_

13 listopada 2021, 22:46

Widziałem jak ArtKoval mówił o tym też... Japie....e, rozwalił mnie koniec

Avatar
bylojuz12

13 listopada 2021, 21:24

Dziecko z GrubHub

Avatar Jesiotr

13 listopada 2021, 21:23

Pośrodku wygląda jak chłop

Avatar polska_cebulka

13 listopada 2021, 21:21

stare chinskie przyslowie mowi albo k...a robisz remake albo w ogóle

Avatar
ddawdad

13 listopada 2021, 21:18

Nie no, ta środkowa to ślicznotka. Czego Wy chcecie?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Boberek00
Dodane przez: Boberek00

Fajnie że odpowiedzieli

Typowy NPC

To by wystarczyło

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Należy się za piękne oczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka