Toalety w polskich szkołach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Phi!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dobrze czasem się oderwać
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 listopada 2021, 10:30
PSP 4 jak widzę?
Odpisz
19 listopada 2021, 21:12
@Dark_Dante: owszem
Odpisz
20 listopada 2021, 00:36
@Jozef0705: Ach, przypominają się te stare, dobre czasy... Teraz już się tam pojawiam tylko na tarasie. I tylko z flachą.
Odpisz
19 listopada 2021, 19:19
Ty masz chociaż po 1 wszystkie kafelki(ja nie mam nawet napodlodze- surowy beton)
2 Masz odplyw
3 okno
4 parapet
5 pisuar
I ściany całe
Czego chcieć więcej
Odpisz
19 listopada 2021, 17:30
Odpisz
19 listopada 2021, 14:56
U ciebie przynajmniej są wszystkie płytki
Odpisz
15 listopada 2021, 02:26
To nie jest polska szkoła, jest zdecydowanie za czysto
Odpisz
15 listopada 2021, 21:12
spokojnie tam wszystko jest zaszczane, po prostu jakimś magicznym cudem nie widać
Odpisz
19 listopada 2021, 13:51
@Jozef0705: to wszystko wina filtrów w telefonie
Odpisz
19 listopada 2021, 12:34
Czemu płytki nie są powybijane i uwalone a pisuar taki czysty?
Odpisz
19 listopada 2021, 11:40
Ej, chłopaki! Ktoś tu sra
Odpisz
19 listopada 2021, 11:26
No tak, nie wiem co to niby zmienia, ale tak
Odpisz
19 listopada 2021, 10:54
rel
Odpisz
19 listopada 2021, 10:28
Rel, u mnie nawet gorzej, obok toalety na parterze, gdzie są pisuary, jest okno, które wychodzi na boisko. Boisko jest na wzniesieniu i wszystko co się dzieje orzy pisuarach widać z boiska jak na dłoni
Odpisz
16 listopada 2021, 15:10
Też byłem w takiej szkole, nie wiem jaki idiota wpadł na taki pomysł rozmieszczenia pomieszczeń i okien w łazience, ale musiał być zdrowo trzepnięty.
Odpisz
14 listopada 2021, 19:04
?
Odpisz
14 listopada 2021, 19:26
@DoktorZarazy: ludzie z ulicy widzą jak szcza
Odpisz
15 listopada 2021, 11:45
@foxkitty: przecież odwróconym do okna się jest, to samo zobaczy każda osoba jaka wejdzie do kibla
Odpisz
15 listopada 2021, 14:40
@DoktorZarazy: tak czy siak może to być niekomfortowe
Odpisz
15 listopada 2021, 00:05
Ty masz szkołę w lesie?
Odpisz
15 listopada 2021, 08:36
@Avantex65: Zza okna wygląda trochę jak spożywczak w brzydgoszczy
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2021, 20:53
ja mam w swoim kiblu podobnie
Odpisz
14 listopada 2021, 20:44
4k po prostu
Odpisz