Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bejz_

17 listopada 2021, 17:02

100% katolików

Avatar potterhead2007

16 listopada 2021, 18:22

Albo nIe zEsRaJ sIę

Avatar Murarzowa

15 listopada 2021, 15:40

Masz na myśli konfederację

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2021, 16:09

@Murarzowa: Razem

Avatar Murarzowa

15 listopada 2021, 16:16

Avatar Murarzowa

15 listopada 2021, 16:18

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2021, 16:34

@Murarzowa: Mam na myśli absolutnie wszystkich radykałów i większość normalnych ludzi

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2021, 19:33

@Murarzowa: Im większa niezgoda z partią Razem tym twój współczynnik faszyzmu jest wyższy

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2021, 20:14

Ja osobiście wam polecam głosować tak, aby wszystkie Partie się szachowały w rozwalaniu tego kraju

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2021, 20:28

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2021, 20:35

?

Avatar Konto_usunieto

Edytowano - 16 listopada 2021, 14:25

Ooo widzę, że kolega szanowny stosuje tę samą taktykę co ja
No może z tą różnicą, że na PiSdzielców i POje*ańców nigdy bym nie zagłosował, choćby miał mnie ktoś do tego zmusić, nie zagłosowałbym nigdy w życiu na tych z...ów
A no i w miarę możliwości staram się głosować na niezrzeszonych polityków przede wszystkim
W sumie głosuję tylko po to, żeby zabierać mandaty tym dwóm spie....onym partiom

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2021, 14:44

@Konto_usunieto: Póki nie ma dobrej Partii tak robię. Aktualnie liczę na Polskę2050 ale nwm co z tego wyjdzie

Avatar harry_malfoy

16 listopada 2021, 15:40

@Murarzowa: a czy na potwierdzenie swoich słów mają badania!

Avatar PanStefanek

Edytowano - 16 listopada 2021, 16:38

jestem radykalistą antyhumanistycznym i nie stosuje emocjonalnych argumentów z wyjątkiem trollowania
więc nie prawda ze kazdy radykalista

Avatar dustin2001

16 listopada 2021, 16:52

@Murarzowa:
Ale taka prawda.
Eksperci nie są jedynym źródłem prawdy.
Jak ekspert Ci powie, że pada śnieg, a Ty czujesz jedynie deszcz, to wmówisz sobie, że to szybki śnieg?
Prawda jest taka, że każdy ma własny umysł i wiele rzeczy może sprawdzać na własną rękę, wedle podstawowej logiki. Czasem to pokryje się z tymi "eksperami", a czasem nie...
Pamiętaj. Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.
A każdy rabin to taki "ekspert"...

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2021, 16:56

Avatar TrueStoryGuy

16 listopada 2021, 14:41

Argumentowanie argumentu pod względem jego argumentowania też jest pewnego rodzaju argumentem.

Avatar kajba

16 listopada 2021, 14:40

Ten 1% to ja.

Avatar ImBruhHammood

15 listopada 2021, 20:52

połowa jejaków be like

Avatar Konto_usunieto

15 listopada 2021, 15:24

Cytując Myszowora:
„Jeśli nie wiesz co robić, słuchaj się intuicji. Jak wdepniesz w gówno, to przynajmniej w zgodzie ze sobą.”

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To musiało być męczące

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

To by wystarczyło

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka