Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Fajnie że odpowiedzieli
Pilne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 17 listopada 2021, 19:48
Jak ja nienawidzę ludzi niekoniecznie mówiących "KaWaIiIiIi"
Tu jest napisane duże "i", nie małe "l"
Odpisz
17 listopada 2021, 21:16
@Schabowy_nie_mielony: A jak się to wymawia?
Odpisz
17 listopada 2021, 21:56
kałai z tego co wiem
Odpisz
17 listopada 2021, 22:08
tego się nie powinno wymawiać
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2021, 01:03
@Schabowy_nie_mielony: w takim razie nie uzywaj polskiego bedac polakiem👍
Odpisz
18 listopada 2021, 07:07
@polska_cebulka: ?
Odpisz
18 listopada 2021, 07:07
@Schabowy_nie_mielony: ale to japońsku "urocze"
Jak ja nienawidzę gdy ktoś mówi "tu"!
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2021, 07:52
lub "uWu"
Odpisz
18 listopada 2021, 16:23
@Schabowy_nie_mielony: wdółgłosy za prawdę.
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2021, 17:09
@Spider007: K...a przez przypadek dałem czerwoną
Odpisz
18 listopada 2021, 17:16
@Schabowy_nie_mielony: wybaczam.
Odpisz
18 listopada 2021, 07:17
+respect
Odpisz