Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Jakby trochę nie fair
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Angielskie śmieszki
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 listopada 2021, 22:37
Drodzy jejacy
Którą talią lubicie grać najbardziej?
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2021, 15:16
@Budynek: Jeśli Gwint w podstawce to Północ. Jeśli samodzielny to Skellige. Serio, ostatni raz majstrowałem przy talii wyspiarzy z pół roku temu i wygrywam z przeciwnikami z najnowszymi kartami.
Odpisz
22 listopada 2021, 16:23
@Budynek: Nilfgaard w wiedźminie 3
Północ w gwint:wiedźmińska gra karciana
Odpisz
22 listopada 2021, 16:22
było
Odpisz
18 listopada 2021, 19:38
Pytasz dzika czy sra w lesie
Odpisz