Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fergus
Równi i równiejsi
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 września 2023, 19:52
Ligma
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2022, 19:56
Janpapieżyzm-2137
Odpisz
24 listopada 2021, 14:09
Ma pan taką chorobę z której opuszczałem wykłady
Odpisz
19 listopada 2021, 15:23
Michał
Odpisz
19 listopada 2021, 18:05
@pikacz: fajne profilowe
Odpisz
19 listopada 2021, 18:08
@pikacz: Gdy pikacz nie tylko jest deadpool'em, ale też stolasem
Odpisz
19 listopada 2021, 18:38
@pikacz: M*rcin
Odpisz
19 listopada 2021, 19:28
@Kalinq: dzięki ale mogłes napisać to na profilowym moim
Odpisz
19 listopada 2021, 19:28
@PyraJejanska: co to niby oznacza?
Odpisz
19 listopada 2021, 19:29
@Gopostal: ok, i?
Odpisz
21 listopada 2021, 11:55
@pikacz: >:(
Odpisz
21 listopada 2021, 13:03
no co?
Odpisz
21 listopada 2021, 14:00
@pikacz: Moje imię to „Michał”.
Odpisz
21 listopada 2021, 14:06
bardzo ładne imię, dlatego tak nazwałem tą chorobę
Odpisz
21 listopada 2021, 14:09
@pikacz: Czyli choroba waleczna?
Odpisz
21 listopada 2021, 14:09
co to oznacza "waleczna"?
Odpisz
21 listopada 2021, 14:10
@pikacz: Wiesz co znaczy.
Odpisz
21 listopada 2021, 14:22
nie wiem
Odpisz
21 listopada 2021, 15:36
@pikacz: Z Biblii oznacza „Waleczny”.
Odpisz
21 listopada 2021, 15:40
aha
Odpisz
20 listopada 2021, 08:36
k*bieta
Odpisz
20 listopada 2021, 00:31
Everybody looks like Mark
Odpisz
19 listopada 2021, 17:55
Antibrassicapulmentioza.
Odpisz
19 listopada 2021, 16:11
Ligma
Odpisz
19 listopada 2021, 17:36
@XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:
Lig ma ba...
Odpisz
19 listopada 2021, 17:09
Kisma
Odpisz
19 listopada 2021, 16:45
Orgazm.
Dzwonisz do pracy i mówisz że cię nie będzie bo masz orgazm xD
Odpisz
19 listopada 2021, 16:31
Można prosić o szablon?
Odpisz
19 listopada 2021, 16:08
*łacińskie słowa *
Odpisz
19 listopada 2021, 15:16
sigma
Odpisz
19 listopada 2021, 15:28
@polska_cebulka:
A nie bo pi
Odpisz
19 listopada 2021, 15:54
@stefan00: bracia biol-chemy łączmy się w bólu
Odpisz
18 listopada 2021, 22:20
sraczka ;] pozdrawiam Kumatych.
Odpisz
19 listopada 2021, 15:52
@Quackmore: łał to bardzo żadkie imię
Odpisz
19 listopada 2021, 15:38
Deez nutz
Odpisz