Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Można, tylko trzeba wstawać rano
Młodzi gniewni
Fajnie że odpowiedzieli
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lutego 2022, 16:46
moja po prostu się zastanawia czemu z tym minusem
Odpisz
27 listopada 2021, 16:22
Ja bym skakała że szczęścia z 5- z jakiego kolwiek sprawdzianu w każdym razie gratuluję oceny
Odpisz
21 listopada 2021, 14:17
Rel
Jak ja dostane 5- z kartkówki na 5 to ona
"DlAcZeGo NiE 6"
Odpisz
21 listopada 2021, 07:44
U mnie dopóki nie dostane 2 to jest git
Odpisz
21 listopada 2021, 00:03
,,zawsze mogło być lepiej"
Odpisz
20 listopada 2021, 19:10
Rel tyle że mnie a nie gościom. Chociaż i tak kisnę jak mówi: "nie musisz mieć samych 6", po czym jak dostanę 4 to mówi że mogło być lepiej
Odpisz
19 listopada 2021, 08:58
Moja mama zawsze wspominała jak dobrze jej to nie szło.
A mój tata nigdy i tym nie wspominał. Dziwne.
Odpisz