@Paranienormalne_sequel: W Portugalii rządzą socjaliści w tym gorszym wydaniu, czyli "czy się stoi, czy się leży, 2000 się należy". Nie wspierają kultu pracy, nie obniżają podatków dla osób pracujących itd.
Umiesz czytać ze zrozumieniem? Pracownik ma zarówno życie zawodowe jak i swoje życie prywatne. Pracodawca zaś nie ma prawa do naruszania czasu pracownika. Nie może se dzwonić do pracownika w godzinach, w których jest poza pracą i miejscem pracy. Musi być balans pomiędzy życiem, a pracą.
@Lord_Endless: Jesteś głupi czy głupi? Żeby kogoś za to ukarać muszą być osoby odpowiedzialne za przyjmowanie takich skarg, składanie wniosków i robienia reszty głupiej papierologii, więc musisz utworzyć takie stanowiska, a ich wypłaty będą szły z podatków.
Jak już mówiłem nowe stanowiska, by zapełnić je rodziną + ocieplenie wizerunku partii, która to wprowadza, bo walczą z tymi złymi szefami.
Komentarze
Odśwież21 listopada 2021, 16:51
Kilka minut temu zadzwoniła do mnie kierowniczka z pytaniem czy mógłbym przyjść jutro na 5, przez mój charakter się zgodziłem
Odpisz
20 listopada 2021, 20:02
To raczej powinno zależeć od stanowiska. Są zawody, czy też pozycje które mogą wymagać od pracownika dostępności
Odpisz
20 listopada 2021, 21:53
Tak np. lekarz, księgowy, logistyk itp. Ale cóż pewnie jak zwykle nie brali różnych życiowych sytuacji pod uwagę.
Odpisz
21 listopada 2021, 09:53
@Paranienormalne_sequel: W Portugalii rządzą socjaliści w tym gorszym wydaniu, czyli "czy się stoi, czy się leży, 2000 się należy". Nie wspierają kultu pracy, nie obniżają podatków dla osób pracujących itd.
Odpisz
21 listopada 2021, 09:56
No to trochę przykre.
Odpisz
20 listopada 2021, 20:50
Mamy polskie firmy zarejestrowane w Portugalii?
Odpisz
20 listopada 2021, 20:23
Czyli pracodawca nie może zadzwonić do pracownika i powiedzieć, że następnego dnia ma wolne?
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2021, 12:34
Japie....e, ale głupota. Brzmi jak populizm dzięki któremu tworzymy stanowiska pracy dla rodziny rządzących.
Odpisz
20 listopada 2021, 20:42
Umiesz czytać ze zrozumieniem? Pracownik ma zarówno życie zawodowe jak i swoje życie prywatne. Pracodawca zaś nie ma prawa do naruszania czasu pracownika. Nie może se dzwonić do pracownika w godzinach, w których jest poza pracą i miejscem pracy. Musi być balans pomiędzy życiem, a pracą.
Odpisz
20 listopada 2021, 20:46
@Lord_Endless: Jesteś głupi czy głupi? Żeby kogoś za to ukarać muszą być osoby odpowiedzialne za przyjmowanie takich skarg, składanie wniosków i robienia reszty głupiej papierologii, więc musisz utworzyć takie stanowiska, a ich wypłaty będą szły z podatków.
Jak już mówiłem nowe stanowiska, by zapełnić je rodziną + ocieplenie wizerunku partii, która to wprowadza, bo walczą z tymi złymi szefami.
Odpisz