Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

5 grudnia 2021, 14:31

Ja byłem 2 miesiące temu...

Avatar XDudek

19 listopada 2021, 21:06

nigdy nie byłem na pogrzebie w takim wieku, to nie ma za bardzo sensu chyba

Avatar Hexter

19 listopada 2021, 22:25

@XDudek: Sądząc po twoich komentarzach to ten wiek jeszcze przed tobą

Avatar XDudek

19 listopada 2021, 22:31

@Hexter: patrzać na to że mam ich prawie 2100 musiałeś się sporo naczytać

Avatar meeho

20 listopada 2021, 13:31

@XDudek: patrząc*

Avatar meeho

20 listopada 2021, 13:31

@XDudek: sorry, że poprawiam, ale trochę mnie denerwuje jak ktoś mówi/piszę "patrzać"

Avatar Daniello55

21 listopada 2021, 00:09

@meeho: nikt ci nie kazal na to patrzac pszeciesz..

Avatar Paranienormalne_sequel

22 listopada 2021, 12:48

@XDudek: no chyba że na starość będzie się żałować że nie było się na pogrzebie np. dziadka.

Avatar meeho

24 listopada 2021, 19:05

@Daniello55: ...Ale skoro już popatrzałam, to poprawiłam. Nie widzę nic złego w poprawieniu błędów ortograficznych.

Avatar korobov

20 listopada 2021, 09:17

Byłem dziwnym dzieckiem, bo na pierwszym pogrzebie byłem w wieku 6 lat (mój dziadek ze strony taty), na pogrzebie był niemalże cały przedział wiekowy, jaki jest dostępny. Już wtedy doszedłem do wniosku, że śmierć jest eementem życia i na pogrzebach nie mogę wykrztusić ani łezki, bo co po emocjach z odwiecznego kręg życia?

Avatar XDudek

20 listopada 2021, 17:33

@korobov: to dlatego że za późno wcisnąłen alt tak samo jakbym napisał ''zę'' zamiast ''że''

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

20 listopada 2021, 08:18

W życiu była tylko na dwóch pogrzebach, z czego na pierwszym z nich to był to pogrzeb mojej prababki którą widziałam raz w życiu + miałam wtedy 9 lat.
Pamiętam, że wtedy przez całe trwanie pogrzebu to sobie liczylam w myślach sprawdzając do ilu doliczę (pamiętam chyba, ze później przestałam liczyć, bo nie znałam dalszych cyferek)

Avatar venomman

20 listopada 2021, 08:55

Avatar ArikaLightCrystal

19 listopada 2021, 22:19

przypomniało mi się, jak moja młodsza sis na wystawieniu ciała naszego dziadka przychodziła do trumny uśmiechała się szła przytulić matkę, a później uciekała bawić sie z kuzynostwem

Avatar Rebelian_Chaosu

19 listopada 2021, 11:22

I zaczynają przypominać memy więc zaczynasz sie śmiać i nagle każdy na ciebie patrzy jak byś sie śmiał z tefo powodu że zginął

Avatar Oliwier256

19 listopada 2021, 11:26

@Rebelian_Chaosu: rel. Starałem się powstrzymać śmiech i w sumie prawie mnie karawan przejechał bo się nie odsunąłem na czas XD

Avatar Rebelian_Chaosu

19 listopada 2021, 11:26

@Oliwier256: no tak jest

Avatar starmagedon

19 listopada 2021, 11:32

@Oliwier256: "Ostatnio się tak uśmiałem jak wpadłem pod karawan" Oliwier z jeja, 19.11.2021.

Avatar Rebelian_Chaosu

19 listopada 2021, 11:33

@starmagedon: eeeeeeeeeeeeee co?!?!!

Avatar starmagedon

19 listopada 2021, 11:34

@Rebelian_Chaosu: Nowy cytat do kolekcji.

Avatar Rebelian_Chaosu

19 listopada 2021, 11:35

@starmagedon: aha XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar studenciak
Dodane przez: studenciak

To musiało być męczące

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ładne rzeczy

A, okej

Totalnie

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka