Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Oloest4

21 listopada 2021, 10:01

Z doświadczenia wiem że istnieją tylko 3 rodzaje kierowców
Kobiety głównie matki - (nie jestem seksistą ALE) jeżdżą najczęściej jakiejś 40 na godzinę jak powiesz ze się wleczą to jeszcze dostaniesz opie....
Kierowcy przed-rajdowi - czyli tacy co jeżdżą niby 60-67 ale spokojnie wtedy policja da najwyżej upomnienie
No i jest 3 czyli kierowcy BMW- Tego tłumaczyć chyba nie muszę i nie tyczy się jedynie aut bmw

Avatar
Konto usunięte

21 listopada 2021, 10:08

@Oloest4: Ja spotkałem baby które zapi.....ają i nie zatrzymują się przed pasami nawet jak masz dziecko w wózku

Avatar Oloest4

21 listopada 2021, 10:11

zaliczamy do kierowców bmw to jak to przedstawiłem to jedynie nazewnictwo

Avatar Rolsig

22 listopada 2021, 08:36

@Oloest4: jakieś 2 miesiące temu jechałem drogą z ograniczeniem do 70 na godzinę
jechałem niecałe 80 (tak wiem, straszny pirat drogowy)
i nagle bum, wyprzedza mnie BE EM WU E TRZYDZIEŚCI SZEŚĆ
i to tak szybko, że nawet nie zdążyłem zjechać na bok żeby ułatwić wyprzedzanie
jechał pewnie ze 150
niedaleko przed nami był zakręt

Avatar Rolsig

22 listopada 2021, 08:33

z jednej strony tak, ale z drugiej strony gdy ma się przypadek jak jeden u mnie w mieście...
taka sytuacja: ograniczenie do 20km/h zaraz przed progiem zwalniającym, zrozumiałe
ograniczenie jest znoszone w 2 przypadkach:
-gdy dojedzie się do skrzyżowania
-gdy dojedzie się do znaku anulującego ograniczenie
a tam nie ma ani jednego ani drugiego przez około 500m xD
długa, prosta, pusta droga z dobrą widocznością, ale żeby jechać przepisowo, musisz się wlec 20 na godzinę
bonjour

Avatar TheSiwex

21 listopada 2021, 18:18

Szybciej rowerem jeżdżę

Avatar MORELAp33

21 listopada 2021, 16:51

"Rel"
Donald Tusk

Avatar
Mametchi_Pro_Student

21 listopada 2021, 15:35

Rel, tak ma mój ojciec.

Avatar Polakowaty

Edytowano - 21 listopada 2021, 14:32

Każdy jeździ przepisowo jak zobaczy nowego opla w benzynie w odcieniach szarości

Avatar ImBruhHammood

21 listopada 2021, 12:37

rel ojciec zapi.....a 100 na terenie zabudowanym z ogranuczeniem do 40

Avatar przemek1ni

21 listopada 2021, 10:30

Pff, ograniczenia prędkości mniej więcej w połowie miejsc, w których się znajdują, są wyssane z palca i bardziej frustrują niż pomagają

Avatar
kroganin

21 listopada 2021, 11:43

@przemek1ni: Czasami jak patrzę na niektóre drogi to wygląda jakby wstawiali je losowo.

Avatar struskawka

Edytowano - 21 listopada 2021, 12:20

@przemek1ni: a potem cyk, skrzyżowanie za górką i wpi.....asz się w bok osoby wyjeżdżającej z podporządkowanej, bo ograniczenie jest żeby mogła ocenić, czy może bezpiecznie wyjechać. No i ograniczenie do 50 nie zostało wybrane z dupy, tylko na podstawie danych statystycznych o przeżywalności pieszych przy potrąceniu, więc wszędzie gdzie poboczem mogą iść piesi/jest jakieś przejście dla pieszych musi ono być

Avatar
kroganin

21 listopada 2021, 12:30

@struskawka: To fajnie, ale nie zmienia to faktu, że w większości drogi w Polsce to burdel i znaki są beznadziejnie ustawione

Avatar AlMalina

21 listopada 2021, 12:36

@struskawka: Akurat w przypadku skrzyżowań muszą być znaki pierwszeństwa lub ustępowania albo znak stop które są w momencie ograniczonej widoczności. Natomiast jeżeli chodzi o drogi krajowe to jest umieszczany znak parę kilometrów przed skrzyżowaniem znak droga podporządkowana A-6 a, b, c, d i e (litera zależna od kształtu skrzyżowania [w bardziej skomplikowanych skrzyżowaniach jest dodatkowy znak T-6]) no i skrzyżowania w takich miejscach są lepiej oznakowane gdyż na drogach krajowych skrzyżowania nie występują zbyt często jeśli jest to obszar niezabudowany. Jednak z drugiej strony gdy ktoś wyjedzie to przy 70km/h mamy znacznie mniejsze szansy na wychowanie no i jak wziąłeś pod uwagę górkę to mamy ograniczoną widoczność ale takie zagrożenie nie tylko występuje na skrzyżowaniach jeśli chodzi o wyższą prędkość. Dla przykładu zamieszkany przez zwierzęta las jest zagrożeniem dla kierowcy gdy zwierzę wejdzie na drogę i najczęstszą ofiarą jest jeleń (jeśli się nie mylę) który ma błędny system reagowania na coś co się zbliża do niego

Avatar AlMalina

21 listopada 2021, 12:21

Cóż, jak widzę ten znak w miejscu gdzie kompletnie nie ma sensu (np. na zadupiu gdzie jest równa asfaltowa droga) to absurdalne było by jechać zgodnie z tym znakiem drogowym a ten który postawił ten znak niech się ku*wa zastanowi gdzie taki znak umieścić (np. w miejscu zabudowanym lub na ostrych zakrętach). Co gorsze nie raz spotykałem znaki z ograniczeniem do 50km/h na dwu pasmowej drodze w jedną i drugą stronę a co gorsze w Łodzi na ulicy Włókniarzy przez moment potrafi być 30 lub 40 na godzinę i jeszcze by było lepiej to fotoradar. A to jeszcze nic, za Dworcem Łódź Kaliska przy pasażu jakiś chory frajer wymyślił aby tam pier**lnąć przejście dla pieszych i to jeszcze na drodze z trzema pasami w dwie strony czyli razem jest sześć pasów. Na tym odcinku obowiązuje ograniczenie do 70km/h i ten odcinek łączy też estakada omijająca skrzyżowanie Mickiewicza - Włókniarzy + jako że jest to droga krajowa to ta aleja ma za zadanie pełnić funkcję drogi tranzytowej i głównie tam jeżdżą ciężarówki przez miasto lub do miasta i pomyślcie jak ciężko jest przejść przez to przejście i gdy zapali się czerwone światło to jak ciężko wyhamować. Krótko mówiąc polski system infrastruktury drogowej jest w stanie kiepskim i zmiany przez nowe infrastruktury pogarszają sytuację niż pomagają zaś część inwestycji jest albo bezsensowna albo absurdalna a za większość pieniędzy które poszły na absurdy drogowe można było użyć na np. pas awaryjny do autostrady A4, remont autostrady A18 i dodatkowy trzeci pas na odcinku A2 Warszawa - Łódź. Ogólnie w Polsce część znaków drogowych są głównym powodem do zrobienia ruchu ulicznego w jeden wielki bajzel i ograniczniki prędkości to jeszcze pół biedy tak naprawdę choć bywają momenty kiedy ograniczenia prędkości są de**lne

Avatar HusariaTV

21 listopada 2021, 10:02

No donek toś się wpakował
A za swoich rządów stawiałeś wszędzie fotoradary

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Fajnie że odpowiedzieli

Nie po oczach

Phi!

Nie idź!

Znak czasów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka