Każdy znał takiego gościa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Dobrze czasem się oderwać
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Znak czasów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2022, 20:55
Naruto bardziej
Odpisz
17 marca 2023, 20:42
@Loginamika04: nom
Odpisz
13 marca 2022, 09:11
Ja która nim jestem T-T
| |
Odpisz
21 listopada 2021, 15:00
*Naruto
Odpisz
21 listopada 2021, 15:03
@nwmjakomdacnazwexd:
naruto jest z 1997
sonic z 1991
sonic jako pierwszy biegał w ten sposób
Odpisz
21 listopada 2021, 15:58
@ct_7567: karwasz twarz, masz sensowne argumenty, z którymi się zgadzam, w takim wypadku jestem zmuszona powiedzieć: nie zesraj się
Odpisz
22 listopada 2021, 01:50
@ct_7567: może i tak ale właściwe to ten konkretny styl bieganie stał się popularny dzięki Naruto
Odpisz
23 listopada 2021, 14:14
@nwmjakomdacnazwexd: Ja pamiętam ze kiedyś tak biegałam i mówiłam, ze biegam jak Sonic, bo Naruto nie lubiłam
Odpisz
23 listopada 2021, 14:53
@nwmjakomdacnazwexd:
Odpisz
24 listopada 2021, 16:07
@BardzoOryginalnaNazwa: Ja nadal jestem nim.
Odpisz
29 listopada 2021, 08:28
@nwmjakomdacnazwexd: dużo marek ściąga od Sonica, także naruto
Odpisz
27 listopada 2021, 10:03
Odpisz
24 listopada 2021, 13:20
Bardziej Naruto niż Słonik
Odpisz
24 listopada 2021, 16:06
@GigannPlus: Ale do Sonica się da porównać.
Odpisz
24 listopada 2021, 11:56
Mam teorię że ten zabieg jest stosowany dla zaoszczędzenia roboty przy animowaniu ruchu rąk
Odpisz
24 listopada 2021, 09:11
A nie Naruto run?
Odpisz
23 listopada 2021, 22:59
Naruto-kun
Odpisz
23 listopada 2021, 23:03
@ArikaLightCrystal: Sonic
Odpisz
23 listopada 2021, 23:04
Naruto-kun
Odpisz
23 listopada 2021, 23:15
@ArikaLightCrystal: Sonic
Odpisz
23 listopada 2021, 23:21
Naruto-kun
Odpisz
21 listopada 2021, 14:45
Naruto
Odpisz
23 listopada 2021, 17:58
@xmrocznax: Sonic
Odpisz
23 listopada 2021, 16:40
Taki jestem.
Odpisz
23 listopada 2021, 15:47
Jeszcze 2 lata temu takie coś było nazywane "naruto run"
Odpisz
23 listopada 2021, 15:48
@AlPoziomka: Chodzi o rajd na strefę 51
Odpisz
23 listopada 2021, 16:24
@AlPoziomka: o pamiętam
Odpisz
23 listopada 2021, 14:39
Ja i to ułatwia bieganie z dużą prędkością
Odpisz
21 listopada 2021, 15:54
Ranuto
Odpisz
21 listopada 2021, 14:41
Ja tak robię bo to rzeczywiście pomaga
Odpisz
21 listopada 2021, 15:01
@Ignisus: To daje mniejszy opór powietrza ale z jak się macha rękami to się jakby dostaje takiego boosta, który wyciąga cię do przodu.
Nie wiem, które lepsze.
Odpisz
21 listopada 2021, 15:22
@Tonell: opór powietrza to niezbyt daje przy takich małych predkościach
raczej ciągle lecisz na mordę więc przyśpieszasz
Odpisz
21 listopada 2021, 14:56
Naturo
Odpisz