Każdy znał takiego gościa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Północne Węgry
Ostry ten sędzia
Ładne rzeczy
Nie zadzieraj z bobrami
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2022, 20:55
Naruto bardziej
Odpisz
17 marca 2023, 20:42
@Loginamika04: nom
Odpisz
13 marca 2022, 09:11
Ja która nim jestem T-T
| |
Odpisz
21 listopada 2021, 15:00
*Naruto
Odpisz
21 listopada 2021, 15:03
@nwmjakomdacnazwexd:
naruto jest z 1997
sonic z 1991
sonic jako pierwszy biegał w ten sposób
Odpisz
21 listopada 2021, 15:58
@ct_7567: karwasz twarz, masz sensowne argumenty, z którymi się zgadzam, w takim wypadku jestem zmuszona powiedzieć: nie zesraj się
Odpisz
22 listopada 2021, 01:50
@ct_7567: może i tak ale właściwe to ten konkretny styl bieganie stał się popularny dzięki Naruto
Odpisz
23 listopada 2021, 14:14
@nwmjakomdacnazwexd: Ja pamiętam ze kiedyś tak biegałam i mówiłam, ze biegam jak Sonic, bo Naruto nie lubiłam
Odpisz
23 listopada 2021, 14:53
@nwmjakomdacnazwexd:
Odpisz
24 listopada 2021, 16:07
@BardzoOryginalnaNazwa: Ja nadal jestem nim.
Odpisz
29 listopada 2021, 08:28
@nwmjakomdacnazwexd: dużo marek ściąga od Sonica, także naruto
Odpisz
27 listopada 2021, 10:03
Odpisz
24 listopada 2021, 13:20
Bardziej Naruto niż Słonik
Odpisz
24 listopada 2021, 16:06
@GigannPlus: Ale do Sonica się da porównać.
Odpisz
24 listopada 2021, 11:56
Mam teorię że ten zabieg jest stosowany dla zaoszczędzenia roboty przy animowaniu ruchu rąk
Odpisz
24 listopada 2021, 09:11
A nie Naruto run?
Odpisz
23 listopada 2021, 22:59
Naruto-kun
Odpisz
23 listopada 2021, 23:03
@ArikaLightCrystal: Sonic
Odpisz
23 listopada 2021, 23:04
Naruto-kun
Odpisz
23 listopada 2021, 23:15
@ArikaLightCrystal: Sonic
Odpisz
23 listopada 2021, 23:21
Naruto-kun
Odpisz
21 listopada 2021, 14:45
Naruto
Odpisz
23 listopada 2021, 17:58
@xmrocznax: Sonic
Odpisz
23 listopada 2021, 16:40
Taki jestem.
Odpisz
23 listopada 2021, 15:47
Jeszcze 2 lata temu takie coś było nazywane "naruto run"
Odpisz
23 listopada 2021, 15:48
@AlPoziomka: Chodzi o rajd na strefę 51
Odpisz
23 listopada 2021, 16:24
@AlPoziomka: o pamiętam
Odpisz
23 listopada 2021, 14:39
Ja i to ułatwia bieganie z dużą prędkością
Odpisz
21 listopada 2021, 15:54
Ranuto
Odpisz
21 listopada 2021, 14:41
Ja tak robię bo to rzeczywiście pomaga
Odpisz
21 listopada 2021, 15:01
@Ignisus: To daje mniejszy opór powietrza ale z jak się macha rękami to się jakby dostaje takiego boosta, który wyciąga cię do przodu.
Nie wiem, które lepsze.
Odpisz
21 listopada 2021, 15:22
@Tonell: opór powietrza to niezbyt daje przy takich małych predkościach
raczej ciągle lecisz na mordę więc przyśpieszasz
Odpisz
21 listopada 2021, 14:56
Naturo
Odpisz