Prawie mnie dzisiaj zwiało...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To by wystarczyło
Nieuczciwa ocena
Żartownisie
Przyszłość jest piękna
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 marca 2014, 17:56
naj smutniejszy moment z tej części
Odpisz
17 marca 2014, 20:35
Ee... ucieczka Snape'a najsmutniejszym momentem z tej części? No dobra, skoro tak uważasz. Twoja wola.
Odpisz
20 marca 2014, 15:19
@Pikachu: on tam umarł'chroniąc harrego
Odpisz
20 marca 2014, 16:12
On nie umarł chroniąc Harry'ego. On umarł, bo Voldemort myślał, że jest panem Czarnej Różdżki, a Voldi nie wiedział, że Harry ich podgląda zaglądając mu do umysłu. Snape chronił Harry'ego, ale nie umarł w jego obronie. I nie w momencie ucieczki z Hogwartu, a właśnie we Wrzeszczącej Chacie.
Odpisz
20 marca 2014, 16:32
@Pikachu: no tak
Odpisz
17 marca 2014, 21:11
zobaczył coś strasznego
Odpisz
17 marca 2014, 18:19
Obrazek na bieżący tydzień :)
Odpisz
17 marca 2014, 16:40
U mnie rano był śnieg na 30 cm
Odpisz
Edytowano - 17 marca 2014, 17:03
@vickyrayman: U mnie przez całą zimę nawet trochę nie napadało. Za to urosły mi stokrotki w ogrodzie, w lutym. :3
Odpisz
17 marca 2014, 17:48
@vickyrayman: A u mnie już Wiosna. 5 stopni na dworzu i Słońce wali w gały.
Odpisz
17 marca 2014, 17:33
Mój pies tak się boi wiatru, że chce spać ze mną w łóżku.
Odpisz
17 marca 2014, 17:26
Aż dupę urywa :/
Odpisz
17 marca 2014, 17:20
O to prawda, wieje jak nie wiem co. Na przeciwko bloku na poczcie szyld uwaliło, dwa domy dalej dach podskakuje. Armagedon.
Odpisz
17 marca 2014, 16:39
Wiatr mi okno w pokoju wy***ił.
Odpisz
Edytowano - 17 marca 2014, 16:37
kto w Debrznie mieszka wie jaki dzisiaj był
Odpisz
17 marca 2014, 16:37
u mnie wczoraj wracam od kuzyna a tu DUP tak mi wiatr w plecy zawiał że w 3 sek. byłem 10 m. dalej!
Odpisz
17 marca 2014, 16:34
Mojemu sąsiadowi już dziś drugi raz zwiało ze szklarni szybkę
Odpisz
17 marca 2014, 16:31
Mnie też, miałem kurtkę rozpiętą i jak mocno zawiało to aż się cofnąłem do tyłu.
Odpisz
17 marca 2014, 16:11
Czyli nie tylko u mnie był taki wiatr
Odpisz
17 marca 2014, 16:30
@mojlogin: nie tylko
Odpisz
17 marca 2014, 16:19
A mi wczoraj tak ten wiater zawiał, że moje włosy momentalnie zmieniły się w żyjące własnym życiem macki.
Odpisz
17 marca 2014, 16:12
u mnie wczoraj był wiatr taki :)
Odpisz