Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Najwspanialszy spośród przedmiotów
A, okej
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tymi się chodzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 listopada 2021, 17:23
Jak cie zaraz...
Odpisz
24 listopada 2021, 11:13
@Nikodem8378: jeśli widzisz drzewo to udaj się do szpitala
Odpisz
Edytowano - 24 listopada 2021, 11:32
@Tomak: Czemu jak widze drzewo mam się udać do szpitala
Odpisz
24 listopada 2021, 11:37
@Nikodem8378: bo zdrowy człowiek widzi twarz
Odpisz
24 listopada 2021, 11:39
@Tomak: ja widze twarz
Odpisz
27 listopada 2021, 17:27
@Nikodem8378: to nie idziesz do szpitala
Odpisz
26 września 2022, 22:43
@Tomak: a ty widzisz drzewo?
Odpisz
27 września 2022, 06:44
@Darthvader4: nie widze lol
Odpisz
27 września 2022, 07:23
@Tomak: to skąd wiesz że można je zobaczyć?
Odpisz
28 września 2022, 11:04
@Darthvader4: Ponieważ kiedyś je widział ale się wyleczyłem.
Odpisz
26 listopada 2021, 16:19
Odpisz
24 listopada 2021, 12:40
myślałem, że to ser pleśniowy na ziemniakach
btw jak jeść ser pleśniowy
Odpisz
24 listopada 2021, 21:11
@gelo1238: najpierw wpie.... pleśń
nastepnie nwm wyjeb ser do kosza
Odpisz
23 listopada 2021, 15:44
Kremówkę trzeba przepiłować ząbkowanym nożem, aby się nie rozlazła.
Odpisz
23 listopada 2021, 22:21
albo przeciąć szybko poruszającym się ostrzem gilotyny np.
Odpisz
24 listopada 2021, 12:24
@mafiabenio: Świetny pomysł. Będę musiał skonstruować specjalną gilotynę przeznaczoną do przecinania kremówek.
Odpisz
24 listopada 2021, 08:44
Tak jak hamburgera max.
Odpisz
23 listopada 2021, 17:53
Serio, jak to jeść?
Odpisz
23 listopada 2021, 19:27
Najlepiej zębami, a jeśli się ich nie posiada to w bardzo prosty sposób.
1. Bierzesz kremówkę
2.Bierzesz blender
3.Wrzucasz do niego kremówkę i wlewasz trochę mleka
4. Masz smoothie i pamiętaj wszystko co można zjeść można zblendować!
Odpisz
24 listopada 2021, 04:10
@kot0003: a tak serio, ja jeść?
Odpisz
24 listopada 2021, 07:42
ja górę zdejmuje i potem jem całe
Odpisz
24 listopada 2021, 07:55
W sensie nie wiem dokładnie, ale ja biorę w serwetkę i do łapek i sobie gryzę i jest git
Odpisz
24 listopada 2021, 05:29
Najlepiej nie widelcem/lyżeczkś tylko normalnie w ręce
Odpisz
23 listopada 2021, 17:51
Odpisz
23 listopada 2021, 17:34
Prawidłowo to się je tak jak Pan Jezus powiedział
No a jak Pan Jezus powiedział?
Odpisz
23 listopada 2021, 17:23
O kremówka
Odpisz
23 listopada 2021, 17:06
Ja wyjadam najpierw środek a potem wierzch i spód
Odpisz
23 listopada 2021, 17:03
To to naprawdę dobre ciasto
Odpisz
23 listopada 2021, 16:29
Okrutnik jakiś
Odpisz
23 listopada 2021, 15:20
W końcu zrozumiałem, że to kremówka jest
Odpisz
23 listopada 2021, 15:45
ja myslalam ze to jakiś chleb z jajecznicą
Odpisz
23 listopada 2021, 15:20
Bruh
Odpisz