Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to posłuchane
Fergus
Równi i równiejsi
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 listopada 2021, 21:39
Bo admin jest zbyt mejnstrimowe
Odpisz
24 listopada 2021, 22:56
@Ignisus: ehhh, z roota możesz modlić się do sudo
Odpisz
25 listopada 2021, 08:26
@Ignisus: przynajmniej jako root na linuxie masz więcej możliwości
zamiast móc tylko troche sobie zepsuć komputer, możesz sobie totalnie zepsuć komputer, bo linux ma więcej funkcji
Odpisz
25 listopada 2021, 10:04
@miesny_budyn: w Linuxie trzema komendami możesz wręcz wywrócić system na drugą stronę, usunąć bootloadera zmienić gnoma na kde a na deser usunąć katalogi systemowe które pierwszy raz w życiu widzisz na oczy i system dalej wystartuje.
Odpisz
25 listopada 2021, 10:42
@Wynalazca: + za wspomnienie o zmianie gnoma na KDE, gnome to syf
Odpisz
25 listopada 2021, 10:59
@miesny_budyn: a spróbuj w windowsie zmienić interfejs graficzny, dlatego lubię Linuxa wszystko jest do zmieniania, czy interfejs czy kernela.
Odpisz
25 listopada 2021, 16:25
@Wynalazca: wydaje mi się że to subiektywny wybór który system lepszy. Ja tam np. lubię prostotę instalacji oraz dostęp do gier bez zbędnych programów. A jeśli potrzebuję jakiś linuxowych rzeczy to mam pare dystrybucji na vm'ie i wszystko śmiga.
Odpisz
25 listopada 2021, 16:38
@Wynalazca: dość ez
Odpisz
25 listopada 2021, 16:40
@remigiuszkam8: nie mówię, że któryś jest lepszy, tylko przyrównałem możliwości użytkownika obu systemów, jak chodzi o wygodę to również preferuje windowsa i na nim siedzę. Gdyby nie parę bolączek Linuxa to jego bym wolał ale nie można mieć wszystkiego.
Odpisz
25 listopada 2021, 16:42
@Wynalazca: gdyby Linux obsługiwał windowsowe programy to byłby chyba najpopularniejszy system
Odpisz
25 listopada 2021, 16:51
@mont111: raczej tak, windows jest moim skromnym zdaniem okropnym systemem ale z powodu jego popularności na niego pisze się programy i Linux tym traci. Umożliwienie linuxowi uruchomiania programie windowsowych od strzała że tak kolokwialnie ujmę by ten problem rozwiązało i przechyliło szale zwycięstwa.
Odpisz
25 listopada 2021, 16:52
@Wynalazca: w dodatku windows jest bardzo drogi przy tanim sprzęcie to ~25% ceny
Odpisz
25 listopada 2021, 16:53
@mont111: tymczasem ja z windowsem aktywowanym przez wiersz poleceń... Ale masz rację cena windowsa, a tym bardziej wersji pro to jest herezja.
Odpisz
25 listopada 2021, 16:59
@Wynalazca: ja nie mówię w pipiripapu. Możesz przełożyć linuxowy na polski?
Odpisz
25 listopada 2021, 17:00
@Wynalazca: Aktywacja windowsa przez cmd?
Hmmm
*Chowa KMSauto za plecami*
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2021, 17:13
@IkarAviator: a czego nie rozumiesz konkretnie to ci wytłumaczę
Odpisz
25 listopada 2021, 21:15
@remigiuszkam8: do windowsa dostajesz więcej zbędnych programów+ linux jest też łatwy w instalacji
a grać to też sie da
Odpisz
26 listopada 2021, 00:55
@Wynalazca: gnom (bo chyba nie o tyciego człowieczka chodzi) i bootloader.
Odczuwam wstyd nierozumiejąc tych określeń. Jak bardzo to żałosne?
Odpisz
26 listopada 2021, 07:35
@IkarAviator: gmome to interfejs graficzny stosowany w Linuxie na przykład Ubuntu, bootloader czyli w przypadku Linuxa grub to program który ładuje system, on jest odpowiedzialny za włączenie komputera że tak trochę kolokwialnie ujmę to.
Odpisz
25 listopada 2021, 18:55
Na Linuxa nie ma wirusów (installing goes brrrrrrrrr)
Odpisz
25 listopada 2021, 19:22
@Zpolskijestem0: są wirusy, ale nie tak liczne. Bo szczerze po co tworzyć coś na system którego używa mało kto
Odpisz
25 listopada 2021, 18:26
Tymczasem Bill Gates - OKNA
Odpisz
25 listopada 2021, 09:09
i use kali btw
Odpisz