Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Rel
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Przerwa na herbatkę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 listopada 2021, 09:02
Tylko dla mnie to nie rel bo kiedyś mieszkałam na 3-cim piętrze i nikt mi tam nie narzekał?
Odpisz
27 listopada 2021, 23:16
Prawdziwe. Moje ciotki za każdym razem, jo też.
Odpisz
27 listopada 2021, 22:48
Mieszkam na czwartym bez windy
Odpisz
27 listopada 2021, 10:56
Dieses Mem ist gewesen: https://memy.jeja.pl/454199,winde-byscie-zrobili-czy-cos.html
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2021, 17:41
@starmagedon: administracja:
Odpisz
27 listopada 2021, 11:28
Mieszkam na drugim, ale i tak rel.
Odpisz