Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
Mało znany szczegół
Można, tylko trzeba wstawać rano
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 28 listopada 2021, 17:39
Ban za martwy, zakrwawiony płód
Odpisz
27 listopada 2021, 23:43
Raz byłem w Białymstoku na wycieczce i tam jakieś baby były z tablicami przeciwko aborcji ze zdjęciami martwych płodów i to wszystko widziały też małe dzieci
Odpisz
27 listopada 2021, 23:44
@warmar: jak tak można
Odpisz
28 listopada 2021, 00:15
@warmar: Bo nie ważne czy to są dzieci czy nie, raczej powinny wiedzieć że aborcja to zabójstwo bezbronnego dziecka
Odpisz
28 listopada 2021, 00:16
@Schabowy_nie_mielony: ale koszmary są tworzone przez to
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2021, 00:37
@warmar: A kobiety zgadzające się by ich własne dziecko było zabijane zanim mogło coś zrobić, zanim mogło coś o tym powiedzieć nie tworzy jeszcze większych koszmarów i wyrzutów?
Odpisz
28 listopada 2021, 00:40
@Schabowy_nie_mielony: nie będę poruszał tematu dzieci z gw.....
Odpisz
28 listopada 2021, 00:48
@warmar: dziecko to dziecko, a pozbawienie życia dziecka z gw..... to dałeś pozbawienie dziecka życia, a pozbawienie dziecka życia znaczy pozbawienie człowieka życia
Odpisz
28 listopada 2021, 00:14
Bo w sumie aborcja to morderstwo przeprowadzone na dziecku które nie miało jak się bronić bo dalej było w brzuchu matki.
Odpisz
27 listopada 2021, 22:50
Betonoza i sranie wszędzie ciężarówkami z płodami
Odpisz
27 listopada 2021, 21:35
A gdzie niby w Polsce jest taki ładny rynek?
Odpisz
27 listopada 2021, 20:44
To na górze wygląda jak Praga ale ma palmy
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2021, 20:18
Aborcja zabija, coś takiego
Odpisz
27 listopada 2021, 12:48
W Oliwie mieliśmy 180 letnią palmę, ale zatrudnili jakichś ''fachowców'' do remontu i zdechła.
Btw. remont budynku do oglądania tej palmy.
Odpisz
27 listopada 2021, 17:20
O ironio
Odpisz
27 listopada 2021, 12:16
Bolzga zła bo nie ma balm w ryngu mimo że w żadnym państwie Europy srodkowej tak nie ma
Odpisz
27 listopada 2021, 12:23
@POV11: Nie chodzi o palmy, ale w ogóle o roślinność. Sporo rynków w mniejszych i większych miejscowościach w naszym kraju tak niestety wygląda. Jest to szczególnie odczuwalne w lato, kiedy drzewa mogłyby dawać cień, a ich brak powoduje nagrzewanie kostki brukowej. Oglądałem ostatnio kronikę filmową o moim mieście z lat 90. Rynek był wtedy otoczony drzewami, obecnie zostało tylko jedno z nich.
Odpisz
27 listopada 2021, 12:32
A u mnie spoko wygląda. Są drzewka, zabytkowy budynek Ratusza z XIX wieku i w ogóle
Odpisz
27 listopada 2021, 12:46
Nie mówię, że tak jest wszędzie.
Odpisz
27 listopada 2021, 16:45
U mnie było mnóstwo roślinności, ale w remoncie dekadę temu usunęli wszystko. Zostało jedno drzewo; reszta rynku, że tak powiem, zamieniła się w kamień.
Odpisz
27 listopada 2021, 16:47
U mnie kupili kilkanaście donic z roślinami, postawili ale nie pomyśleli o podlewaniu ich więc uschły
Odpisz
27 listopada 2021, 16:47
Jednak wolę ten nasz, przynajmniej coś się dzieje
Odpisz
27 listopada 2021, 16:46
W Chorzowie mają estakadę nad rynkiem
Odpisz
27 listopada 2021, 12:14
ale piękny ten na górze
Odpisz
27 listopada 2021, 12:13
W Krakowie rynek ma się dobrze, za niedługo powinni wystawiać tam jarmark Bożonarodzeniowy, bo nie ma obostrzeń, budki, grzańce, kowale, choinki, atmosferka cudo
Odpisz