Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Spider007

Edytowano - 28 listopada 2021, 17:39

Ban za martwy, zakrwawiony płód

Avatar warmar

27 listopada 2021, 23:43

Raz byłem w Białymstoku na wycieczce i tam jakieś baby były z tablicami przeciwko aborcji ze zdjęciami martwych płodów i to wszystko widziały też małe dzieci

Avatar warmar

27 listopada 2021, 23:44

@warmar: jak tak można

Avatar Schabowy_nie_mielony

28 listopada 2021, 00:15

@warmar: Bo nie ważne czy to są dzieci czy nie, raczej powinny wiedzieć że aborcja to zabójstwo bezbronnego dziecka

Avatar warmar

28 listopada 2021, 00:16

@Schabowy_nie_mielony: ale koszmary są tworzone przez to

Avatar Schabowy_nie_mielony

Edytowano - 28 listopada 2021, 00:37

@warmar: A kobiety zgadzające się by ich własne dziecko było zabijane zanim mogło coś zrobić, zanim mogło coś o tym powiedzieć nie tworzy jeszcze większych koszmarów i wyrzutów?

Avatar warmar

28 listopada 2021, 00:40

@Schabowy_nie_mielony: nie będę poruszał tematu dzieci z gw.....

Avatar Schabowy_nie_mielony

28 listopada 2021, 00:48

@warmar: dziecko to dziecko, a pozbawienie życia dziecka z gw..... to dałeś pozbawienie dziecka życia, a pozbawienie dziecka życia znaczy pozbawienie człowieka życia

Avatar Schabowy_nie_mielony

28 listopada 2021, 00:14

Bo w sumie aborcja to morderstwo przeprowadzone na dziecku które nie miało jak się bronić bo dalej było w brzuchu matki.

Avatar Sebzer

27 listopada 2021, 22:50

Betonoza i sranie wszędzie ciężarówkami z płodami

Avatar Rmaciej

27 listopada 2021, 21:35

A gdzie niby w Polsce jest taki ładny rynek?

Avatar kotlet25

27 listopada 2021, 20:44

To na górze wygląda jak Praga ale ma palmy

Avatar Mimikkyu

Edytowano - 27 listopada 2021, 20:18

Aborcja zabija, coś takiego

Avatar
kroganin

27 listopada 2021, 12:48

W Oliwie mieliśmy 180 letnią palmę, ale zatrudnili jakichś ''fachowców'' do remontu i zdechła.
Btw. remont budynku do oglądania tej palmy.

Avatar AxonDeHudin

27 listopada 2021, 17:20


O ironio

Avatar POV11

27 listopada 2021, 12:16

Bolzga zła bo nie ma balm w ryngu mimo że w żadnym państwie Europy srodkowej tak nie ma

Avatar
DzikiZbik

27 listopada 2021, 12:23

@POV11: Nie chodzi o palmy, ale w ogóle o roślinność. Sporo rynków w mniejszych i większych miejscowościach w naszym kraju tak niestety wygląda. Jest to szczególnie odczuwalne w lato, kiedy drzewa mogłyby dawać cień, a ich brak powoduje nagrzewanie kostki brukowej. Oglądałem ostatnio kronikę filmową o moim mieście z lat 90. Rynek był wtedy otoczony drzewami, obecnie zostało tylko jedno z nich.

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2021, 12:32

A u mnie spoko wygląda. Są drzewka, zabytkowy budynek Ratusza z XIX wieku i w ogóle

Avatar
DzikiZbik

27 listopada 2021, 12:46

Nie mówię, że tak jest wszędzie.

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2021, 16:45

U mnie było mnóstwo roślinności, ale w remoncie dekadę temu usunęli wszystko. Zostało jedno drzewo; reszta rynku, że tak powiem, zamieniła się w kamień.

Avatar Orzechowy

27 listopada 2021, 16:47

U mnie kupili kilkanaście donic z roślinami, postawili ale nie pomyśleli o podlewaniu ich więc uschły

Avatar Lessio1989

27 listopada 2021, 16:47

Jednak wolę ten nasz, przynajmniej coś się dzieje

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2021, 16:46

W Chorzowie mają estakadę nad rynkiem

Avatar ZSRRBall

27 listopada 2021, 12:14

ale piękny ten na górze

Avatar Towarzysz777

27 listopada 2021, 12:13

W Krakowie rynek ma się dobrze, za niedługo powinni wystawiać tam jarmark Bożonarodzeniowy, bo nie ma obostrzeń, budki, grzańce, kowale, choinki, atmosferka cudo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ficos
Dodane przez: ficos

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ładne rzeczy

Mało znany szczegół

Można, tylko trzeba wstawać rano

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka