Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Phi!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 listopada 2021, 21:55
To jest Marek i Kuba. Bądź jak Marek i Kuba.
Odpisz
23 kwietnia 2024, 18:35
@Ninja_Fandi: bądź spoko
Odpisz
23 kwietnia 2024, 21:31
@Smerfastycznie_: losowe?
Odpisz
23 kwietnia 2024, 21:38
@Ninja_Fandi: w sensie czy trafiłem na ten mem na losowych
Odpisz
23 kwietnia 2024, 21:38
@Smerfastycznie_: tak
Odpisz
26 kwietnia 2022, 06:10
Nie ma takich rzeczy
Odpisz
16 grudnia 2021, 14:29
no spoko
Odpisz
6 grudnia 2021, 13:23
Czyli nie pogramy razem w nasze ulubione gry
... spoko ;-;
Odpisz
29 listopada 2021, 16:22
Ja kupiłem PS5 ponieważ miałem ochotę zagrać w horizon zero dawn I inne ekskusiwy Sony
Odpisz
4 grudnia 2021, 21:43
@Hantick360: no i git
Odpisz
3 grudnia 2021, 23:07
Evil rozmowa konsolowcow be like
Odpisz
29 listopada 2021, 20:09
Poleca ktoś Xbox series s ( chyba nie pamiętam). Bo chciałam zakupić ale nie jestem jeszcze pewna
Odpisz
29 listopada 2021, 20:20
@Kocia_mama: ta, jest nawet spoko (porównaj specyfikacje one x i one s i pomnóż se razy 3 chb i ci wyjdzie)
Odpisz
29 listopada 2021, 20:22
@Zpolskijestem0: okej dzięki zastanowię się jeszcze.
Odpisz
29 listopada 2021, 21:32
@Kocia_mama: Series S jest spoko, bo pograsz we wszystkie gry do końca generacji jak na Series X albo PS5, a jest tani. A ma to samo CPU i ten sam szybki dysk co Series X, więc stracisz tylko trochę na karcie graficznej, co głównie się przełoży na to, że pograsz w Full HD zamiast 4K. Więc jak ci to wystarczy, to bardzo opłacalne.
Odpisz
30 listopada 2021, 07:18
a właśnie zapomniałam dodać ,że nie mam żadnego telewizora 4k
Odpisz
30 listopada 2021, 07:33
@Kocia_mama: rel
Odpisz
3 grudnia 2021, 12:05
@Kocia_mama: tak. Bardzo polecam .Konsola jest bardzo dobra i łatwa w użytku. Game pass jest bardzo duży i ma coraz więcej gier
Odpisz
3 grudnia 2021, 12:00
ja od zawsze mam xboxa
Odpisz
30 listopada 2021, 09:50
A ja mam pc lepszego od tych konsol kekW
Odpisz
30 listopada 2021, 22:21
@koneko_: I ?
Odpisz
1 grudnia 2021, 21:04
@koneko_:
Odpisz
29 listopada 2021, 11:43
Make love not war
Odpisz
29 listopada 2021, 15:32
masz tyle strzałek, a pomyśleć że conajmniej 1 osoba która cię strzałkuje j.... furry XD
Odpisz
29 listopada 2021, 16:28
@ImBruhHammood: No spoko
Odpisz
29 listopada 2021, 16:38
@ImBruhHammood: No i git każda strzałeczka cieszy.
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2021, 23:35
@ImBruhHammood: NIE WIERZE JAK RZEŚCIE SIĘ NA MNIE ZESRALI Z TYMI STRZAŁKAMI XDDDDDDDDDDD
Odpisz
30 listopada 2021, 14:04
@ImBruhHammood: spoko
Odpisz
1 grudnia 2021, 20:42
@Jakrubo: ok
Odpisz
29 listopada 2021, 22:27
a wgl taka troche ironiczna sytuacja, mój kolega ma ps i laptop a ja mam xboxa i peceta, wiem że nikogo to raczej nie obchodzi ale to jednak dość ciekawy zbieg okoliczności
Odpisz
29 listopada 2021, 22:24
ja mam xboxa ale nie wiem czemu wolałbym playstation
Odpisz
29 listopada 2021, 21:01
kupiłem Switcha bo wole exclusivy od Nintendo
Odpisz
29 listopada 2021, 18:55
No nareszcie ktoś mądry :D
Odpisz
29 listopada 2021, 17:28
czemu na xboxie jest rudzielec😣😣😣😡🤬😡🤬🤬
Odpisz
29 listopada 2021, 19:12
@SamuraiJack: bo tak k...a, bo przefarbował kłaki czy coś może się urodził, jak masz problem to mam znajomego rudego, ...j z niego ale co z tego że koleś od xboxa jest rudy, może to ,,rudy człowiek,, z youtube
Odpisz
1 grudnia 2021, 21:04
@SamuraiJack: Bo PlayStation jest zbyt spoko aby lubił je jakiś rudzielec
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2021, 18:07
@SamuraiJack: Atencjusz lvl 1000 (pozatym ironia tyle emotek xd)
Odpisz