Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar marcheg

29 listopada 2021, 21:03

o co chodzi z tym zdjęciem?

Avatar kamil77

30 listopada 2021, 15:10

@marcheg: Prezydent Czech, Zeman, jest od dłuższego czasu w takim stanie, że już mu dawno certyfikat śmierci wypisali tylko miejsce na datę zostawili a teraz jeszcze Covida złapał. Nie mniej jednak jakoś trzeba zaprzysiąc nowego premiera i najlepiej go przy tym nie zarazić więc w takim oto pudełku Zemana dostarczono ;)

Avatar marcheg

30 listopada 2021, 15:28

@kamil77: dzięki

Avatar Shelbos2005

30 listopada 2021, 07:25

Ktoś wyjaśni?

Avatar Dominox1

30 listopada 2021, 10:07

@Shelbos2005: jest to prezydent Czech, który mianował premiera, ale ma covida i dlatego jest w tym szklanym pudle

Avatar Pan_samotny

29 listopada 2021, 23:42

To zdjęcie jest w zestawie z muzyką

Avatar kazekage895

29 listopada 2021, 22:31

admin lepszego filmiku nie przepuści. sadge

Avatar
kroganin

29 listopada 2021, 18:08

Galaktyczne lektury!

Walaszek wielkim artystą był

Avatar pikacz

29 listopada 2021, 18:37

a już nie jest?

Avatar
kroganin

29 listopada 2021, 19:03

@pikacz: No te nowe serie coraz słabsze. Jedyne dzieło warte wspomnienia to Egzorcysta,, bo był całkiem spoko, ale wciąż gorszy od klasyków.

Avatar pikacz

Edytowano - 29 listopada 2021, 19:05

a ja się cieszę z tego co mamy teraz, bo ważne że mamy

Avatar reedy7

29 listopada 2021, 19:56

@pikacz: co z tego, że coś masz skoro jest to ...jowe, albo powinno być dobre, albo wcale, dlatego nie ma już bomby

Avatar pikacz

29 listopada 2021, 20:46

@reedy7: mi się tam nadal podoba twórczość grubasa

Avatar reedy7

29 listopada 2021, 22:03

@pikacz: blok ekipe oglądam z litości, bo i tak rzadko wychodzi to już obejrzę, a egzorcysty nowego nie widziałem nie stać mnie na takie udogodnienia, ale to i tak nic w porównaniu z bombom

Avatar pikacz

29 listopada 2021, 22:08

@reedy7: jest jeszcze porucznik kabura (tak wiem podróbka bomby) i jest całkiem przyjemny do oglądania, egzorcysta jest świetny a blok ekipa staje się powoli nudny ale widać że grubas coś próbuje z tym zrobić więc nie jest tak źle

Avatar reedy7

29 listopada 2021, 22:18

@pikacz: porucznik kabura to zwykła kompromitacja

Avatar pikacz

29 listopada 2021, 22:19

@reedy7: mi tam się podoba

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Północne Węgry

Nie idź!

Pilne

To będzie bolało

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka