Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Lekko nie będzie
Przerwa na herbatkę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 grudnia 2021, 20:16
Bez kitu xD
Odpisz
30 listopada 2021, 23:28
Moja babcia robi LEGENDARNY sernik, który nie jest podobny do żadnego z wam znanych. Zazwyczaj na jakieś okazje robi blaszkę specjalnie dla mnie i innych miłośników w rodzinie, bo to jest tak boska ambrozja, że przykro mi, że nie mogę was poczęstować
Odpisz
1 grudnia 2021, 01:22
@IkarAviator: Dasz przepis?
Odpisz
1 grudnia 2021, 01:47
@IkarAviator: dasz babcie?
Odpisz
1 grudnia 2021, 10:55
@Nejle: Nie znam, tajemnica rodzinna. Moja mama dostała przepis i wychodziła jej nędzna mitacja z całym szacunkiem dla zdolności mojej mamy. Babcia po prostu robi niepowtarzalny
Odpisz
1 grudnia 2021, 10:56
@NikusiaFox: emmm... nie, wybacz mordo, znajdź se własną
Odpisz
1 grudnia 2021, 00:18
Mojemu kotu już dużo nie brakuje do bycia aż takim grubasem.. Ale to tylko dlatego, że jeszcze nie jadła sernika
Odpisz
30 listopada 2021, 12:37
Bez rodzynek? Fuj.
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2021, 12:42
@starmagedon: weź nie wybrzydzaj, nie masz 5 lat przecież, sernik jest zawsze dobry
Odpisz
30 listopada 2021, 20:20
@OwOcomedy: Proszę o wytłumaczenie, co jest dobrego w serniku? Toż to mdłe jest
Odpisz
30 listopada 2021, 20:39
Jak śmiesz
Odpisz
30 listopada 2021, 20:41
@Pan_Schaboszczak: Nie no, ja na serio pytam
Odpisz
30 listopada 2021, 20:41
Właśnie dlatego dodaje się rodzynki, aby nie zwymiotować od razu.
Odpisz
30 listopada 2021, 20:44
@starmagedon: Wszyscy cisza, nie znacie się, serniczek to najlepsze ciasto
Odpisz
30 listopada 2021, 21:57
@Pan_Schaboszczak: Ej, ale czemu?
Odpisz
1 grudnia 2021, 09:59
@starmagedon: Według mnie piękność sernika jest powodowana przez jego... smak, miękkość. Według mnie w masie sernikowej nie można nic dodawać.
Odpisz
1 grudnia 2021, 11:51
@SdeltaS: aha, czyli dla niektórych, delikatność smaku serników jest jego najlepszym elementem, a dla niektórych (mnie), to jego najgorsza część
Odpisz
2 grudnia 2021, 10:15
Dokładnie.
Odpisz
3 grudnia 2021, 17:42
@starmagedon: z rodzynkami? fuj
Odpisz
30 listopada 2021, 19:42
ja to bym tyle nie zjadła chociasz jedną czekolade jem na mili sekunde
Odpisz