Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bartolinise

30 listopada 2021, 15:29

Po ile obecnie najtaniej za metr?

Avatar kola3492

30 listopada 2021, 15:33

@Bartolinise: obok mojej roboty budują blok i jest dopiero 1 piętro postawione, a już podobno sprzedają mieszkania po 8k za m2

Avatar janektoziomal

30 listopada 2021, 15:46

@Bartolinise: coś koło 3-4k ale to nie nowe i nie ma miasta w promieniu 20 km

Avatar HHH44

1 grudnia 2021, 15:06

@Bartolinise: U mnie 3 miesiące temu 6k aktualnie 8-9k.

Avatar Drex1

2 grudnia 2021, 08:39

@kola3492: obok mnie nawet starego nie zburzyli i już z 10k.

Avatar EteriusDragnilNatsu

3 grudnia 2021, 07:12

@kola3492: Ostatnio jak byłem na szkodzie to mi gościu mówił że w Katowicach (jak dobrze pamiętam) sprzedawali mieszkania w bloku który jeszcze nie był skończony xD
Bo od którego pietra jeszcze budowali, a winda była z dykty. Polska. Tego nie ogarniesz...

Avatar Kapitalistka_

30 listopada 2021, 15:10

Przecież mają wszystko co potrzebują a teraz j...ć się

Avatar Dark_Dante

1 grudnia 2021, 16:09

@Kapitalistka_: Ale dosłownie czy w przenośni?

Avatar
Konto usunięte

1 grudnia 2021, 16:24

@Dark_Dante: Nawet tego nie można, bo ściany cienkie jak zwalcowane złoto i za wąskie mieszkanie

Avatar Holandia

30 listopada 2021, 15:15

Kiedyś apartament kojarzył się raczej z bardzo dużym mieszkaniem, teraz według deweloperów jakiekolwiek mieszkanie to apartament.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 listopada 2021, 15:35

@Holandia: "Rezydencje" Za kilka lat to i takie mieszkania nazwą willami

Avatar Matiozowiec

1 grudnia 2021, 15:57

@Holandia: dosłownie widziałem nie raz piękne ogłoszenia sprzedam apartament 18 m2

Avatar DeMajkel

1 grudnia 2021, 15:26

Wgl paradoks mojego miasta: populacji ubywa z roku na rok, a nowe bloki i apartamentowce są cały czas budowane

Avatar Quackmore

1 grudnia 2021, 15:37

@DeMajkel: bo bezdomni wyginą bez przestrzeni gdzie mogliby żyć

Avatar przemek1ni

1 grudnia 2021, 15:39

@Quackmore: Życie na pustostanie prawie jak Hawaje

Avatar
Konto usunięte

1 grudnia 2021, 15:26

Dlaczego ludzie sądzą, że mamy niski trend demograficzny przez niższe PKB względem zachodu?

Avatar przemek1ni

1 grudnia 2021, 15:38

Nie wiedziałem, że przeciętny człowiek rozumie te terminy i potrafi szukać między nimi zależności

Avatar
Konto usunięte

1 grudnia 2021, 15:45

@przemek1ni: Jeżeli uważasz, że to jest przyczyną, sprawdź liczbę urodzeń w kraju zachodnim bez większej liczby emigrantów

Avatar
Konto usunięte

1 grudnia 2021, 15:49

@przemek1ni: a następnie sprawdź demografię w rzeczywiście biednych Państwach np. Indie, Państwa Afrykańskie, Meksyk itd.

Avatar przemek1ni

1 grudnia 2021, 16:04

Dziękuję, że odpowiedziałeś na pytanie, które chyba ktoś musiał zadać, jeśli się tak rwiesz do odpowiedzi

Avatar
Konto usunięte

1 grudnia 2021, 17:10

@przemek1ni: uzupełniam poprzedni komentarz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar feministka
Dodane przez: feministka

Dobrze czasem się oderwać

Szybki jak błyskawica

Przerwa na herbatkę

Były nóżki, nie ma nóżek

Nigdy na to nie wpadną

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka