Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie znoszę kleszczy
Cel namierzony
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 czerwca 2022, 08:50
Tak
Odpisz
2 grudnia 2021, 12:47
Mam lepiej
Odpisz
3 grudnia 2021, 10:24
@sobaniontko: który jesteś rocznik?
Odpisz
5 grudnia 2021, 13:43
@pawelec323232e2: A wiesz, że to nie były aż tak odległe czasy. Tak sprzedawano mleko i śmietanę jeszcze pod koniec lat 80-tych a nawet początku lat 90-tych.
Odpisz
5 grudnia 2021, 18:14
@sobaniontko: chcesz powiedzieć że masz 30 lat? Jestem pod wrażeniem. Nikogo o tym wieku nie znalazłem na tej stronie jeszcze
Odpisz
8 grudnia 2021, 12:25
@sobaniontko:
Pamiętam to.
Na mojej wiosce dalej da się takie dostać.
Odpisz
4 grudnia 2021, 11:55
Meh. Wolę czekotubkę i maczugi za 45 groszy
Odpisz
2 grudnia 2021, 16:56
K...a mema mi zaj...ł
Odpisz
2 grudnia 2021, 16:58
@Artcie: no spójrzcie na mojego drugiego mema który trafił na główną
Odpisz
2 grudnia 2021, 16:42
Pyszne dzieciństwo
Odpisz
2 grudnia 2021, 16:41
To było pyszne najlepsze wiśniowe
Odpisz
2 grudnia 2021, 15:59
Smak dzieciństwa... Było pyszne, choć zalatywało chemią.
Odpisz
1 grudnia 2021, 14:25
jupik cherry cola
Odpisz
1 grudnia 2021, 14:58
@Lucy_chan: moje ulubone wiadomo czemu
Odpisz
2 grudnia 2021, 09:02
@Lucy_chan: ale nostalgia do mnie wróciła, to było takie dobre
Odpisz
2 grudnia 2021, 10:11
@Lucy_chan: Najlepszy
Odpisz
2 grudnia 2021, 15:18
@Lucy_chan: Smak który wciąż pamięta się po wielu latach.
Odpisz
2 grudnia 2021, 10:47
Zapomniałem już jak to smakowało. To smakowało bardziej jak sok owocowy czy słodki napój?
Odpisz
2 grudnia 2021, 10:51
Sama już nie pamiętam. Zapamiętałam tylko, że smaczne było.
Odpisz
2 grudnia 2021, 10:56
Bardziej jak słodki napój.
Odpisz
2 grudnia 2021, 12:17
Wiśniowy smakował jak cola
Odpisz
2 grudnia 2021, 16:43
dwóch jejaków uważa że nie zapomniałeś jak to smakowało
Odpisz
2 grudnia 2021, 16:49
@Agamer12321: niestety :(
Odpisz
2 grudnia 2021, 11:45
K...a rodzice nie pozwalali tego pić
Odpisz
2 grudnia 2021, 12:16
też
Odpisz
2 grudnia 2021, 10:11
a wgl to już nie ma tego?
Odpisz
2 grudnia 2021, 10:50
@cccppis: No nie ma... Szkoda...
Odpisz
2 grudnia 2021, 11:16
@Pochylona: :C
Odpisz
2 grudnia 2021, 11:05
ale bym se wypil takiego, chociaz nawet nie pamietam jak smakowaly
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2021, 10:04
Nie lubiałam jupików kosz na czerwone -----> \___/
Odpisz
2 grudnia 2021, 09:39
Pamiętam
Odpisz
1 grudnia 2021, 17:19
Grałem kiedyś w grę z tego
Odpisz