Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jestem_fajny

16 czerwca 2022, 08:50

Tak

Avatar sobaniontko

2 grudnia 2021, 12:47

Mam lepiej

Avatar pawelec323232e2

3 grudnia 2021, 10:24

@sobaniontko: który jesteś rocznik?

Avatar sobaniontko

5 grudnia 2021, 13:43

@pawelec323232e2: A wiesz, że to nie były aż tak odległe czasy. Tak sprzedawano mleko i śmietanę jeszcze pod koniec lat 80-tych a nawet początku lat 90-tych.

Avatar pawelec323232e2

5 grudnia 2021, 18:14

@sobaniontko: chcesz powiedzieć że masz 30 lat? Jestem pod wrażeniem. Nikogo o tym wieku nie znalazłem na tej stronie jeszcze

Avatar Pochylona

8 grudnia 2021, 12:25

@sobaniontko:
Pamiętam to.
Na mojej wiosce dalej da się takie dostać.

Avatar malinowy_kot

4 grudnia 2021, 11:55

Meh. Wolę czekotubkę i maczugi za 45 groszy

Avatar Artcie

2 grudnia 2021, 16:56

K...a mema mi zaj...ł

Avatar Artcie

2 grudnia 2021, 16:58

@Artcie: no spójrzcie na mojego drugiego mema który trafił na główną

Avatar MrAtencja

2 grudnia 2021, 16:42

Pyszne dzieciństwo

Avatar Godylos5

2 grudnia 2021, 16:41

To było pyszne najlepsze wiśniowe

Avatar Figarus

2 grudnia 2021, 15:59

Smak dzieciństwa... Było pyszne, choć zalatywało chemią.

Avatar Lucy_chan

1 grudnia 2021, 14:25

jupik cherry cola

Avatar RommSter

1 grudnia 2021, 14:58

@Lucy_chan: moje ulubone wiadomo czemu

Avatar MangleTheFoxy123

2 grudnia 2021, 09:02

@Lucy_chan: ale nostalgia do mnie wróciła, to było takie dobre

Avatar syrenka_ladacznica

2 grudnia 2021, 10:11

@Lucy_chan: Najlepszy

Avatar taranee4545

2 grudnia 2021, 15:18

@Lucy_chan: Smak który wciąż pamięta się po wielu latach.

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2021, 10:47

Zapomniałem już jak to smakowało. To smakowało bardziej jak sok owocowy czy słodki napój?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Agamer12321

2 grudnia 2021, 16:43

dwóch jejaków uważa że nie zapomniałeś jak to smakowało

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2021, 16:49

@Agamer12321: niestety :(

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2021, 11:45

K...a rodzice nie pozwalali tego pić

Avatar bambus2137

2 grudnia 2021, 12:16

też

Avatar cccppis

2 grudnia 2021, 10:11

a wgl to już nie ma tego?

Avatar Pochylona

2 grudnia 2021, 10:50

@cccppis: No nie ma... Szkoda...

Avatar cccppis

2 grudnia 2021, 11:16

Avatar polska_cebulka

2 grudnia 2021, 11:05

ale bym se wypil takiego, chociaz nawet nie pamietam jak smakowaly

Avatar marton

Edytowano - 2 grudnia 2021, 10:04

Nie lubiałam jupików kosz na czerwone -----> \___/

Avatar AdeptusAstartes

2 grudnia 2021, 09:39

Pamiętam

Avatar benben7

1 grudnia 2021, 17:19

Grałem kiedyś w grę z tego

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Pochylona
Dodane przez: Pochylona

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nie znoszę kleszczy

Cel namierzony

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka