memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
7 grudnia 2021, 17:52
Trzymajcie oryginał
Odpisz
4 maja 2023, 13:45
@tobiaszg21: sam zrobiłeś, czy my z tej samej szkoły jesteśmy?
12 lutego 2023, 11:29
Poszedłbym
20 lipca 2022, 16:13
Żaden interesujący mnie system, więc w sumie lipa
3 grudnia 2021, 08:45
Niby tyle nerdów na świecie a żadnego w mojej szkole. I jak ja mam się nauczyć grania w DnD oraz inne papierowe RPG jak ni ma z kim?!
20 lipca 2022, 16:12
@Loqan: Można online, choć na początek DnD może być trudne.
23 marca 2022, 20:10
Plakat co prawda wygląda jakby był zrobiony przez 8 latka w Wordzie word artem z zdjęciami ze stocka, ale sama treść brzmi zachęcająco
20 grudnia 2021, 23:53
Mam prawie 40 na karku a zapisywanym się jak po****ny 😁
3 grudnia 2021, 10:06
Chciałbym zorganizować coś takiego u mnie w licbazie
3 grudnia 2021, 09:08
Plakat jak szkolna gazetka ale grało bym
2 grudnia 2021, 21:40
2 grudnia 2021, 22:01
@Mroczny_piewca_apokalipsy: grałbym
2 grudnia 2021, 22:33
@Memeguy: to jest książka
@Mroczny_piewca_apokalipsy: czytałbym
2 grudnia 2021, 23:05
@Mroczny_piewca_apokalipsy: gołkowski i jego sybirpunk i stalker to sztos sam mam 4 książki ze stalekra od niego
3 grudnia 2021, 08:51
@patryko1234: Też czytam, ale ostatnio nigdzie nie mogę znaleźć jego serii stalker.
@Soczystylosos: ja w empiku kupiłem
3 grudnia 2021, 09:06
@patryko1234: Ok, dzięki.
2 grudnia 2021, 23:07
Czyli udana reklama bo mam ochotę dołączyć i to naprawdę wielką
Gdzie to? Dołączyć chce
2 grudnia 2021, 21:02
Cyberpunk 2020 xd
2 grudnia 2021, 21:16
@KapitanHolokaust: to gra planszowa z 2005 roku
2 grudnia 2021, 22:19
@KapitanHolokaust: No jest takie coś, gra jakoś z lat 90.
3 grudnia 2021, 08:33
@KapitanHolokaust: Sam chciałem coś takiego napisać, ale użyłem Google.
3 grudnia 2021, 19:18
@Spider007: xd niewiedziałem
2 grudnia 2021, 20:07
Szkoda, że u mnie w szkole nie ma żadnych giga chad sigma male nerdów
2 grudnia 2021, 19:57
Ale bym chciał...
1 grudnia 2021, 18:46
Gdyby takie rzeczy u mnie w szkole były
2 grudnia 2021, 19:41
@Striker07POZ: Kurde gdybym wiedział że ktoś w mojej szkole chciałby to bym sam założył.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2021, 17:52
Trzymajcie oryginał
Odpisz
4 maja 2023, 13:45
@tobiaszg21: sam zrobiłeś, czy my z tej samej szkoły jesteśmy?
Odpisz
12 lutego 2023, 11:29
Poszedłbym
Odpisz
20 lipca 2022, 16:13
Żaden interesujący mnie system, więc w sumie lipa
Odpisz
3 grudnia 2021, 08:45
Niby tyle nerdów na świecie a żadnego w mojej szkole. I jak ja mam się nauczyć grania w DnD oraz inne papierowe RPG jak ni ma z kim?!
Odpisz
20 lipca 2022, 16:12
@Loqan: Można online, choć na początek DnD może być trudne.
Odpisz
23 marca 2022, 20:10
Plakat co prawda wygląda jakby był zrobiony przez 8 latka w Wordzie word artem z zdjęciami ze stocka, ale sama treść brzmi zachęcająco
Odpisz
20 grudnia 2021, 23:53
Mam prawie 40 na karku a zapisywanym się jak po****ny 😁
Odpisz
3 grudnia 2021, 10:06
Chciałbym zorganizować coś takiego u mnie w licbazie
Odpisz
3 grudnia 2021, 09:08
Plakat jak szkolna gazetka ale grało bym
Odpisz
2 grudnia 2021, 21:40
Odpisz
2 grudnia 2021, 22:01
@Mroczny_piewca_apokalipsy: grałbym
Odpisz
2 grudnia 2021, 22:33
@Memeguy: to jest książka
Odpisz
2 grudnia 2021, 22:33
@Mroczny_piewca_apokalipsy: czytałbym
Odpisz
2 grudnia 2021, 23:05
@Mroczny_piewca_apokalipsy: gołkowski i jego sybirpunk i stalker to sztos sam mam 4 książki ze stalekra od niego
Odpisz
3 grudnia 2021, 08:51
@patryko1234: Też czytam, ale ostatnio nigdzie nie mogę znaleźć jego serii stalker.
Odpisz
3 grudnia 2021, 08:51
@Soczystylosos: ja w empiku kupiłem
Odpisz
3 grudnia 2021, 09:06
@patryko1234: Ok, dzięki.
Odpisz
2 grudnia 2021, 23:07
Czyli udana reklama bo mam ochotę dołączyć i to naprawdę wielką
Odpisz
2 grudnia 2021, 23:05
Gdzie to? Dołączyć chce
Odpisz
2 grudnia 2021, 21:02
Cyberpunk 2020 xd
Odpisz
2 grudnia 2021, 21:16
@KapitanHolokaust: to gra planszowa z 2005 roku
Odpisz
2 grudnia 2021, 22:19
@KapitanHolokaust: No jest takie coś, gra jakoś z lat 90.
Odpisz
3 grudnia 2021, 08:33
@KapitanHolokaust: Sam chciałem coś takiego napisać, ale użyłem Google.
Odpisz
3 grudnia 2021, 19:18
@Spider007: xd niewiedziałem
Odpisz
2 grudnia 2021, 20:07
Szkoda, że u mnie w szkole nie ma żadnych giga chad sigma male nerdów
Odpisz
2 grudnia 2021, 19:57
Ale bym chciał...
Odpisz
1 grudnia 2021, 18:46
Gdyby takie rzeczy u mnie w szkole były
Odpisz
2 grudnia 2021, 19:41
@Striker07POZ: Kurde gdybym wiedział że ktoś w mojej szkole chciałby to bym sam założył.
Odpisz