Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Przerwa na herbatkę
Pozdrawiam świetliki
Północne Węgry
Nieuczciwa ocena
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 marca 2014, 17:52
mortal combat ale chyba jeszcze 3 był gostek z tego rodzaju tam :)
Odpisz
18 marca 2014, 19:02
Reptile, ale jest jeszcze Rain, Ermac. Można też zaliczyć smoke'a.
Odpisz
18 marca 2014, 21:20
*Kombat
I nie 3 gostek, tylko wielu innych ninja.
Odpisz
19 marca 2014, 13:27
orginalną nazwa z angielskiego pisze się prze c , i mi chodzi tylko o tych którzy brali udział w turnieju a nie wszystkich którzy wystąpili
Odpisz
19 marca 2014, 17:18
No w turnieju właśnie ich wielu było.
Odpisz
20 marca 2014, 12:42
@CreativeSnake: A co z Noob Saibotem?
Odpisz
20 marca 2014, 16:50
@Flyingseeker: jest kilka teorii na powstanie nooba... wiem że wprowadzili go do 4 części jako ukrytą postać... narodził się z żywego olejku a stworzył go Shinnok. ale w MK9 quan chi go wskrzesił z sub-zero
Odpisz
20 marca 2014, 16:51
twórcy specjalnie wprowadzili literówkę... pisze się przez K
Odpisz
20 marca 2014, 23:29
@mmatik: Noob saibot to wskrzeszony przez Quan chi brat Sub-zero.
Odpisz
20 marca 2014, 23:30
@mmatik: Ciekawostka Noob saibot od tyłu to Tobias Boon.
Odpisz
21 marca 2014, 10:11
@WarCraft: mowisz o MK9... we wcześniejszej wersji wygląda to inaczej :P
Odpisz
24 czerwca 2014, 21:36
Ehum, ehum. Scorpion, Sub-Zero/Cyber, Kameleon, Reptile, Ermac, Rain, Cyrax, Sektor. A Reiko się zalicza?
Odpisz