Mamo, nie udaje mi się lunch
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Lekko nie będzie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie znoszę kleszczy
Dobrze czasem się oderwać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2021, 19:14
F-1
E-2
D-3
C-4
B-5
A-6
3 z matmy i 4 z nauki
Faktycznie beznadziejne
Odpisz
2 grudnia 2021, 19:17
@Alfa7: 4 z nayki, wiemy czemu źle u niej z resztą
Odpisz
2 grudnia 2021, 19:34
@AgnieszkaKielbasowska228: a science to nie są nauki ścisłe?
Odpisz
2 grudnia 2021, 19:38
@Talerz: science to biologia, chemia i fizyka są osobno
Odpisz
17 maja 2022, 17:43
@Alfa7: Nie ma oceny E
Odpisz
9 stycznia 2022, 21:03
Zjedzenie kanapki jest za trudne
Odpisz
2 grudnia 2021, 19:53
Jak pamiętam, to były oceny Timmiego, a Vicky to trzyma dla szantażowania go
Odpisz
2 grudnia 2021, 22:55
zniszczyłeś mema
Odpisz
3 grudnia 2021, 11:54
@Ya0itril: Ale uratowała honor Vicky. Szacun.
Odpisz
3 grudnia 2021, 15:12
Vicky nie ma honoru, więc nie ma czego ratować. Przynajmniej według mnie.
Odpisz
3 grudnia 2021, 15:48
@Czaderek07: znaczt się, ja ją zapamiętałem jako tą okropną opiekunkę, która tylko się znęcała nad tym chłopakiem. Dawno oglądałem ostatni odcinek, może coś się zmieniło.
Odpisz
3 grudnia 2021, 11:30
Chodzi o to że chodzi do szkoły gastronomicznej i dostała pałę z gotowania.
Odpisz
3 grudnia 2021, 13:04
@Soberker: To samo pomyślałem....
Odpisz
3 grudnia 2021, 10:17
Bądź mieszkańcem USA i nie zdaje Angielskiego
Odpisz
3 grudnia 2021, 10:03
czekaj jej imię się pisze Vicky? ZAWSZE MYŚLAŁAM, ŻE VIKI
Odpisz
2 grudnia 2021, 19:16
Oblała angielski. Język, którym mówi.
Odpisz
2 grudnia 2021, 19:17
@AgnieszkaKielbasowska228: nwm Polak może oblać polski
Odpisz
2 grudnia 2021, 19:18
@AgnieszkaKielbasowska228: Ona się tego nie uczy jako języka obcego.
Odpisz
2 grudnia 2021, 19:20
@Nieprzeszkadzaj: No tak
Odpisz
2 grudnia 2021, 20:20
@AgnieszkaKielbasowska228: Ja a języka angielskiego miałem wyższą ocenę niż z j. polskiego. Po prostu zadania były łatwiejsze....
Odpisz
2 grudnia 2021, 20:21
@AgnieszkaKielbasowska228: Ona nie uczy się tak naprawdę języka, a o języku.
Odpisz
2 grudnia 2021, 21:05
@AgnieszkaKielbasowska228: Dlaczego łatwiej jest mi się uczyć angielskiego niż polskiego?
Odpisz
2 grudnia 2021, 19:31
3 z matmy nieźle
Odpisz
2 grudnia 2021, 19:30
...ucking delicious
Odpisz
2 grudnia 2021, 19:17
To dlatego jest taka chuda.
Odpisz