Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Hanon

3 grudnia 2021, 20:28

Nie lubię tatuaży wjęc dla mnie to pozytywna sytuacja. Obiektywnie lepiej jest mieć zadbane zęby niż tatuaże które mogą być dla kogoś fajne ale mają też swoje wady.

Avatar Maly_modelarz15

4 grudnia 2021, 15:33

@Hanon: no chyba jednak lepiej jest mieć zrobione podstawowe zabiegi wpływające na zdrowie, niż najpierw inwestować w jakieś bajery

Avatar korsti

3 grudnia 2021, 12:23

Rel , cieszę się że w miarę szybko zacząłem mocniej dbać o zęby

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 3 grudnia 2021, 19:42

@korsti: Też rel, ale prawdopodobnie ciut późno zacząłem dbać o zęby bo na etapie zapalenia dziąseł i próchnicy w kilku zębach (nie czułem żeby coś się złego działo więc miałem to w dupie, myślałem że jak będę starszy to trzeba się będzie dopiero wziąć za to) przy czym praktycznie żadnego ubytku, ale gdy zacząłem szorować zęby jak dentysta nakazał z początku ze 4 razy dziennie a z nadwrażliwością dziąseł, to zęby u nasady się o 0.1 milimetra dziennie przesuwały do momentu w którym dziąsła przestały być wrażliwe i są twarde, to już się część skrzywiła lekko i jeb aparat na zęby a to drogie cholerstwo, także na dentystę trochę poszło, lecz mogło być gorzej, bo i tak dentyści stwierdzili, że to był taki moment optymalny na uratowanie wszystkich zębów, że żaden nie jest zagrożony wypadnięciem, także chociaż tyle

Dzieci myjcie zęby i nie żryjcie tyle słodyczy, a nawet jak chcecie coś słodkiego, to po zjedzeniu przynajmniej usta przepłukać a najlepiej umyć zęby

Avatar korsti

3 grudnia 2021, 19:55

@Towarzysz777: ja narazie wypełniłem wszystkie ubytki w zębach (łącznie 4 plomby) , na szczęście były one bardzo płytkie. Będę musiał wyrwać 8mki , ponieważ zaczynają wykrzywiać mi zgryz , i jest szansa że będę musiał mieć apart. 19 lat to wciąż nie jest jakoś super za późno na aparat , zwłaszcza że moje główne problemy z krzywym zgryzem zaczęły się właśnie przez te 8mki , które wyszły mi mniej niż pół roku temu

Avatar PridSanisi

3 grudnia 2021, 17:40

Avatar Pomiot

3 grudnia 2021, 11:17

Marzenia nigdy się nie spełniają. Marzenia to tylko rzecz w głowie człowieka i nic więcej

Avatar michu205

3 grudnia 2021, 11:31

@Pomiot: masz rację gdyż większość osób nic nie robi w kierunku ich realizacji

Avatar Pomiot

3 grudnia 2021, 11:32

@michu205: By zrealizować marzenia potrzeba pieniędzy. Przez co marzenia zostają tylko marzeniami i nic więcej

Avatar astrofizyk

3 grudnia 2021, 17:12

@Pomiot:
Jeśli marzą ci się dobra możliwe do kupienia to rusz się i na nie sobie zarób, z nieba nie spadnie.

Avatar Pomiot

3 grudnia 2021, 17:22

@astrofizyk: Łatwiej powiedzieć niż zrobić. Tak jak powiedziałem wcześniej. Marzenia są tylko w głowie człowiek, nic więcej. Niektórym się udaje swoje marzenia zrealizować, lecz to jest bardzo mała ilość ludzi

Avatar Dominox1

3 grudnia 2021, 18:12

@Pomiot: marzenia są po to, aby były marzeniami

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Pilne

Dobrze czasem się oderwać

Phi!

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka