Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Czaderek07

3 grudnia 2021, 23:08

O Jezu ja tak mam. Ostatnio (No nie tak ostatnio, bo w te wakacje) zaczął do mnie pisać jakiś chłopak, który upiera się, że 3 lata temu poznałem go w Grecji i że miałem ze sobą laptopa. Gościa nie znam, w Grecji nigdy nie byłem, a laptopa w życiu nie brałem na wakacje, gdyż jestem dumnym posiadaczem komputera stacjonarnego. Nie wiem, co mam z nim zrobić, jeśli znowu napisze. Ktoś coś doradzi?

Avatar Lord_Endless

4 grudnia 2021, 02:18

@Czaderek07: A zablokuj go na zawsze w pi..u.

Avatar Czaderek07

4 grudnia 2021, 07:25

@Lord_Endless: mo właśnie gdyby to było takie proste, to bym pewnie tego komentarza nie pisał. Za każdym razem, gdy go zablokuję, gość pisze do mnie z kolejnego multika. Na dsc ciągle z nowych kont mi głowę zawraca, na whatsapp'ie, na messengerze, wszędzie. I dlatego proszę o jakaś poradę

Avatar Jadeja

4 grudnia 2021, 07:51

@Czaderek07: pojedź do Grecji i mu powiedz że on ciebie nie zna

Avatar Czaderek07

4 grudnia 2021, 07:52

@Jadeja: no właśnie problem jest taki, że ja k***a nigdy nie byłem w Grecji, A on pisze po polsku i twierdzi, że mieszka w Krakowie.

Avatar Jadeja

4 grudnia 2021, 07:57

@Czaderek07: pewnie troll zablokuj go

Avatar Czaderek07

4 grudnia 2021, 07:58

@Jadeja: No właśnie nie jestem tego pewien. Jakimś cudem zna właśnie mojego dsc, maila, nawet raz podał k***a miasto, w którym mieszkam,więc coś jest zdrowo nie tak

Avatar Jadeja

Edytowano - 4 grudnia 2021, 08:03

@Czaderek07: zaproś go do siebie

Avatar Jadeja

4 grudnia 2021, 08:17

@Czaderek07: a może to jakiś jejak którego nie znasz ale on ciebie zna

Avatar Lord_Endless

6 grudnia 2021, 02:00

@Czaderek07: No to jest ewidentnie stalking. Zgłoś to na policję.

Avatar Virox

3 grudnia 2021, 12:19

Nawet nie odpisuje na takie wiadomości

Avatar Maly_modelarz15

4 grudnia 2021, 13:49

@Virox: a czemu w ogóle
tak tu się wszyscy srają że łeeee nie ma znajomych a jak jest okazja to zaraz barykadują się w piwnicy

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2021, 23:09

Chyba dobrze, jak ktoś do ciebie napisze, nie?

Avatar XDudek

3 grudnia 2021, 20:33

jak ktoś się wita ''siema'' to od razu wiem że jest pomylony

Avatar
ZiemiaJestPlaska

3 grudnia 2021, 20:51

@XDudek: Siema co u ciebie

Avatar XDudek

3 grudnia 2021, 20:54

eluwina, u mnie klaswo i morowo

pomyleńcu

Avatar
ZiemiaJestPlaska

3 grudnia 2021, 21:04

@XDudek: joł

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Brawo za czujność!

Zdeklasowani znowu

Drewniany kominek

Lekko nie będzie

Cóż za brak szacunku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka