Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Północne Węgry
Młodzi gniewni
Co za przypadek
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2021, 00:16
Muszę się przyznać. Gdyby mi ktoś na początku powiedział, że to jest w Japonii to nie wiem czemu wydawałoby mi się to ładniejsze, lepsze itp.
Odpisz
5 grudnia 2021, 17:17
Wszystko co w Japonii jest lepsze
Odpisz
6 grudnia 2021, 00:01
@Rhokai: auta były dobre nie najszybsze
Ludzie są spoko ale nie wszyscy
Rząd sprawiedliwi ale zbyt duży nacisk na gospodarkę
Jedynie samoloty to co japonia miała najlepsza
I pilotów
Odpisz
6 grudnia 2021, 07:53
@GTX10050ti: No, samoloty były bombowe, ale nie wiem jak z pilotami, nie umieli lądować, nie?
Odpisz
6 grudnia 2021, 15:30
@Rhokai: Dla mangoz...ow owszem, co innego dla normalnych ludzi.
Odpisz
6 grudnia 2021, 15:35
@thorin13: jakiś problem
Odpisz
6 grudnia 2021, 16:20
@Rhokai: Tak
Odpisz
6 grudnia 2021, 16:21
@thorin13: jaki
Odpisz
6 grudnia 2021, 16:24
@Rhokai: To że jesteś trollem
Odpisz
6 grudnia 2021, 16:24
@thorin13: nie jestem, wydaje ci się
Odpisz
6 grudnia 2021, 16:29
@thorin13: Troszkę się przyznałes w swoim opisie
Odpisz
6 grudnia 2021, 16:30
@thorin13: nie wiem o co ci chodzi
Odpisz
5 grudnia 2021, 09:21
No tylko, że u nas to wygląda tak
Odpisz
5 grudnia 2021, 10:58
Planty jesienią są piękne
Odpisz
5 grudnia 2021, 17:55
nie wszędzie
Odpisz
5 grudnia 2021, 18:28
@Chenderella: ja źle zrozumiałem czy ty uważasz zdjęcie tego pięknego nocnego parku za brzydkie? (To nie sarkazm ani żart)
Odpisz
5 grudnia 2021, 19:15
@pjoterix: komentarz brzmi "tylko, że u nas to wygląda tak" a moja odpowiedź to "nie wszędzie"
Odpisz
5 grudnia 2021, 13:40
Odpisz
5 grudnia 2021, 09:01
Tylko że parki jesienią w Japonii wyglądają inaczej przez inny klimat
:)
Odpisz