A Wam jak się podobają świąteczne dowcipy?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Azjatycki mistrz
Niezniszczalne
Jest taka skromna...
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Żartownisie
No to skrzynia biegów do wymiany
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 stycznia 2022, 12:13
Tak, to pasuje do mnie, skąd wiedziałeś?
Odpisz
20 grudnia 2021, 08:35
Tak, ten mem do mnie pasuje, skąd wiedziałeś?
Odpisz
8 grudnia 2021, 07:25
Mi nie dochodzą
Odpisz
7 grudnia 2021, 20:00
Ja tak
Odpisz
7 grudnia 2021, 16:36
Nie odbieram.
Odpisz
20 grudnia 2021, 09:46
czemu :c
Odpisz
20 grudnia 2021, 09:50
@Oliwier256: Bo wolę nie dostawać.
Odpisz
20 grudnia 2021, 10:00
nie będziesz miał odznaki miłośnika dowcipów
Odpisz
20 grudnia 2021, 10:09
@Oliwier256: Dla mnie odznaki to jak zadania.
Tylko, że wszystkie chcę.
Odpisz
20 grudnia 2021, 10:10
no to jsk wszystkie chcesz to abh ją zdobyć musisz dostawać dowcipy na e-mail
Odpisz
7 grudnia 2021, 13:21
Fajne są
Odpisz
7 grudnia 2021, 11:38
Rel
Odpisz
7 grudnia 2021, 09:35
ja też
Odpisz
7 grudnia 2021, 09:00
Już dwa i nie wiem, czemu jeja nie chce mi wysłać następnych
Odpisz
6 grudnia 2021, 09:10
Odpisz
6 grudnia 2021, 20:04
@xXkuba22Xx: EZ
Odpisz
6 grudnia 2021, 20:11
@jacek1s: EZ
Odpisz
6 grudnia 2021, 20:42
@xXkuba22Xx:
Odpisz
6 grudnia 2021, 21:37
@jacek1s: co tak malo? po tobie spodziewałbym się więcej...
Odpisz
6 grudnia 2021, 21:39
@stalamed: wow, niezle
Odpisz
6 grudnia 2021, 21:45
@xXkuba22Xx: Miałem wyłączone, bo te e-maile z dowcipami nic nie dawały, a jak zaczęły liczyć się do odznaki to wziąłem i wznowiłem dostawanie. Co prawda teraz znowu mógłbym wyłączyć, bo mam odznakę złotą, ale kto ich tam wie co nowego wymyślą.
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2021, 21:52
@jacek1s: j atam czytam co mi przyślą, czasem trafi się cos niecringowego jak jasny chu.j
Odpisz
6 grudnia 2021, 21:45
Zacznijcie je wysyłać ...je
Odpisz
6 grudnia 2021, 08:01
Wczoraj otrzymałem dowcipy
Odpisz
6 grudnia 2021, 20:43
@Frostburn164: i ja. Być może wszystkim wysyłają jednego dnia
Odpisz
6 grudnia 2021, 20:35
A kto nie odbiera?
Odpisz
6 grudnia 2021, 07:21
Mi brakuje tylko 1 odebrania dowcipu do złotej
Odpisz
6 grudnia 2021, 20:20
@pieselbialy: Mi tez
Odpisz
6 grudnia 2021, 08:01
ja nie otrzymuje dowcipów :(
Odpisz