Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
A, okej
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jakby trochę nie fair
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2022, 17:51
Tylko Madero
Odpisz
5 lutego 2022, 14:55
Kielecki!!!
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2021, 11:00
Kielecki jest produkowany w SPÓŁDZIELNI więc wszyscy pracownicy są właścicielami firmy. Tak więc co zarobi firma to zarobią oni.
PS. Według Konstytucji taki miał być przeważający model własności prywatnej w Polsce, ale to już jej "obrońcom" jakoś umyka.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Majonez_Kielecki
Odpisz
8 grudnia 2021, 21:34
Kielecki
Odpisz
6 grudnia 2021, 10:35
IMO Winiary lepszy
Odpisz
6 grudnia 2021, 11:20
Kielecki lepszy. Ma ostrą nutkę i nie smakuje tak sztucznie jak winiary
Odpisz
6 grudnia 2021, 15:05
tymczasem prawdziwe chady :
M A D E R O
Odpisz
7 grudnia 2021, 14:58
@ziemniaczki_j1234e: najprawdziwsze chady sami sobie robią majonez
Odpisz
7 grudnia 2021, 18:47
kętrzyński jest najlepszy, taki aksamitny
Odpisz
7 grudnia 2021, 15:13
Szeregowy ma zarąbistego zeza
Odpisz
7 grudnia 2021, 14:18
Kielecki
Odpisz
6 grudnia 2021, 07:36
zimna, bo otwarty majonez musi w lodówce stać
Odpisz
6 grudnia 2021, 07:41
@Kolo_killer: z kolei ciepły nie smakuje już tak dobrze
Odpisz
6 grudnia 2021, 07:51
a z asfaltu?
Odpisz
6 grudnia 2021, 08:00
@Kolo_killer: majonez z asfaltu?
Odpisz
6 grudnia 2021, 08:02
no skoro z kolei jest niedobry, to może z asfalu będzie?
Odpisz