I czemu się dziwicie? Film(czyt. gniot) powstał z myślą o gimbusach, którzy na streszczeniach jadą, historii nie znają, więc z przyczyn naturalnych się tym czymś zachwycają.. Jedna, wielka machina komercji.
@Ergon12: Oni nie. Przypominają mi się czasy licbazy i gimbazy, gdzie większość czytała streszczenia [jeżeli w ogóle] lektur. Niektórzy nie byli w stanie powiedzieć, co na dziś trzeba było przeczytać.
A ciekawe czy powstanie coś na podstawie Gry o Tron albo Wiedźmina, chociaż coś na podstawie Hobbita i Władcy Pierścieni też by się przydało. Oby tylko nikt nie wziął się za sagę Zmierzch:D
Komentarze
Odśwież7 kwietnia 2020, 19:22
To ewoluuje ale do tyłu
Odpisz
29 września 2019, 07:55
Śmieciowe media
Odpisz
15 kwietnia 2019, 12:58
😉 coo?
Odpisz
30 maja 2018, 23:54
Ewolucjo, co poszło nie tak?
Odpisz
11 czerwca 2014, 19:30
A Kamyk strzeli focha....
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2014, 14:52
I czemu się dziwicie? Film(czyt. gniot) powstał z myślą o gimbusach, którzy na streszczeniach jadą, historii nie znają, więc z przyczyn naturalnych się tym czymś zachwycają.. Jedna, wielka machina komercji.
Odpisz
19 marca 2014, 16:58
japrdl czy oni w ogóle czytają książki??
Odpisz
24 marca 2014, 07:34
@Ergon12: Oni nie. Przypominają mi się czasy licbazy i gimbazy, gdzie większość czytała streszczenia [jeżeli w ogóle] lektur. Niektórzy nie byli w stanie powiedzieć, co na dziś trzeba było przeczytać.
Odpisz
25 marca 2014, 21:06
@Axl_MMX: nom :\
Odpisz
25 marca 2014, 15:42
Co się dzieje z tym krajem?
Odpisz
24 marca 2014, 11:32
Harry Potter tez niezła seria,ciekawe kiedy książka :D
Odpisz
24 marca 2014, 12:33
A ciekawe czy powstanie coś na podstawie Gry o Tron albo Wiedźmina, chociaż coś na podstawie Hobbita i Władcy Pierścieni też by się przydało. Oby tylko nikt nie wziął się za sagę Zmierzch:D
Odpisz
24 marca 2014, 15:54
@Kiyru: Tak Władca Pierścieni mógłby być ciekawy ... Hobbit też brzmi nieźle.
Odpisz
24 marca 2014, 16:35
@Mithrandir: Ale wiesz jak to z tymi pisarzami... najchętniej z lenistwa zrobiliby 1 książkę z trzech filmów.
Odpisz
24 marca 2014, 19:56
@Omeg12: Twój komentarz mnie rozwalił. XD
Odpisz
25 marca 2014, 09:31
@keil007: Czuję się zaszczycony.
Odpisz
24 marca 2014, 20:00
Zalatuje mi to Aszdziennikiem, więc to jest zmyślone.
Odpisz
24 marca 2014, 19:07
film fajny, w efekcie jestem jeszcze większym rasistą
Odpisz
19 marca 2014, 16:01
Film słaby, książki nie pobije.
Odpisz
24 marca 2014, 14:23
@PolandWolf: Film moim zdaniem był świetny, ale przy książce wypada beznadziejnie.
Odpisz
24 marca 2014, 15:27
@pmb1998: Każdy ma swoje zdanie.
Odpisz
24 marca 2014, 15:51
@PolandWolf: Przecież jest napisane, że nie ma książki.
Odpisz
24 marca 2014, 15:53
@shark2199: Powiedz że żartujesz. Błagam ...
Odpisz
24 marca 2014, 15:55
@shark2199: Ja pie*dole, powiedz że ty tak nie na serio.
Odpisz
24 marca 2014, 16:07
@shark2199: Powiedz że robisz sobie jaja...
Odpisz
24 marca 2014, 16:09
@shark2199: może jeszcze napiszesz, że to fikcja ?!
Odpisz
24 marca 2014, 16:12
@Mithrandir: No c'mon, oczywiście że sobie jaja robię.
Odpisz
24 marca 2014, 17:23
@shark2199: Chwała Manwemu !
Odpisz
24 marca 2014, 16:56
Ja ***e ! No w końcu mogli by napisać tą książkę a nie piszą... SARKAZM
Odpisz
24 marca 2014, 09:02
ku*wa ... jeb*ne niedorozwoje bez historii
Odpisz
24 marca 2014, 13:45
@pantadeusz1: Mogę dołączyć?
Odpisz
24 marca 2014, 15:53
@pantadeusz1: You have my sword.
Odpisz
24 marca 2014, 07:57
Oglądałam film w kinie i czytałam książkę. W książce było więcej i na temat. Książka fajniejsza,
Odpisz