Enterprise OP, proszę znerfić
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Nieuczciwa ocena
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
To będzie bolało
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lutego 2023, 19:26
Zbyt potężny statek niszczyciel uśmiechów japońćów
Odpisz
8 grudnia 2021, 22:44
Nie bardzo rozumiem
Odpisz
8 grudnia 2021, 22:56
@XaVery: W dużym uproszczeniu:
Kiedy Cesarstwo Japońskie wojowało z USA na pacyfiku, Enterprise spuszczała Japończykom niemały łomot w praktycznie każdym miejscu gdzie się pojawiała, a za każdym razem jak już byli pewni że się jej pozbyli, wracała po krótkim urlopie w doku naprawczym i kontynuowała zbieranie fragów na japońskich okrętach i bazach.
Odpisz
8 grudnia 2021, 22:59
@Grzechu_X: ok, muszę więcej o tym poczytać.
I tak btw Enterprise to raczej rodzaj męski
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2021, 23:16
@XaVery: Cała klasa Yorktown(CV-5 , CV-6 i CV-8) ma interesującą historię polegającą na dokuczaniu marynarce japońskiej
I fakt u nas raczej rodzaj męski , sorry to z przyzwyczajenia.
Odpisz
9 grudnia 2021, 08:17
@Grzechu_X: spoko
Odpisz
9 grudnia 2021, 12:06
@XaVery: W angielskim każdy statek jest żeński, więc zawsze mówią o nim "she".
Odpisz
9 grudnia 2021, 12:44
@lordbaysel: ale mówimy po polsku
Odpisz
9 grudnia 2021, 13:25
@lordbaysel: Tak, tak, dokładnie, nie było żadnego innego powodu (・–・;)ゞ
Odpisz
9 grudnia 2021, 15:09
@Grzechu_X:
Odpisz
9 grudnia 2021, 20:20
@PolskiHetzer:
Odpisz
9 grudnia 2021, 20:22
@Grzechu_X: Może jakby pod Midway miała bas to by lepiej jej poszło...
Odpisz
9 grudnia 2021, 20:53
@PolskiHetzer: dorzuć tornado-shoukaku i cesarstwo byłoby niepokonane
Odpisz
12 grudnia 2021, 11:44
@XaVery: W jeszcze większym uproszczeniu.
07.12.1941: Japonia przylatuje z wizytą do Pearl Harbor z wizytą, początek wojny na Pacyfiku
04.06-07.06.1942: W bitwie o Midway
Yorktown (USA) tonie
Hornet (USA) wysyła na Tokio bombowce na czele z porucznikiem Doolitl'em
Enterprise (USA) NAK...IA W JAPOŃSKIE OKRĘTY TAŚMOWO
Akagi, Kaga, Ryuho (Japonia) Toną 04.06
Hiryu (Japonia) Tonie 05.06
Odpisz
1 września 2022, 14:53
@Grzechu_X: A skoro o Azur Lane i lotniskowcach w tej grze mowa to moje trzy ulubione to Enterprise, Graf Zeppelin i Akagi bo wyglądają bardzo dobrze i mają cydzki
Odpisz
1 września 2022, 17:43
@PRZEKLADNIA_TYGRYSA: That was fast XD
Ja jak mam wybierać z lotniskowców to Enty, Hakuryū i Weser
Odpisz
1 września 2022, 18:55
@Grzechu_X: no sory no dopiero zauważyłem tą dyskusję o Azurze
Odpisz
1 września 2022, 19:11
@PRZEKLADNIA_TYGRYSA: No ale zawsze dobrze wiedzieć że ktoś jeszcze jest w temacie
Odpisz
Edytowano - 1 września 2022, 20:08
@Grzechu_X: Bo ja gram w Azura i tak w nawiasie mam pytanie.
Czy wiesz jak zdobyć Akagi do jasnej cholery?!
Odpisz
1 września 2022, 23:36
@PRZEKLADNIA_TYGRYSA: stage 3-4 powtarzać do skutku, Akagi i Kaga są tam dostępne w dropie z bossa, niemniej szansa jest mała, ja przez 2 tygodnie farmiłem po 10 razy dziennie minimum żeby zdobyć jedną z nich
Odpisz
2 września 2022, 07:25
@Grzechu_X: Mhm dzięki
Odpisz
9 grudnia 2021, 19:49
100 lotniskowców firmy liberty : am i joke to you
Odpisz
9 grudnia 2021, 20:34
to chodzi ci o klasę liberty, czy o lotniskowce?
Klasa liberty to były masowo produkowane, tanie okręty transportowe których zbudowano ~2700
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2021, 22:42
@Grzechu_X: chodzi o lotniskowce budowane ekspresowo przez firmę niejakiego kaisera, klasa bodajże casablanca
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2021, 23:09
To lotniskowce eskortowe klasy Casablanca, i fakt miały swój wkład, ale dołączyły trochę później (Casablanca dołączyła do marynarki mniej więcej rok po bitwie o Midway, a Enterprise i jej okręty siostrzane ukończone były jeszcze przed wojną)
Kaiser shipbuilding miało wyprodukować ich 16 w ciągu 1943, ale solidnie przyłożyli się do roboty i w ciągu roku zbudowali ich 18
Nawet zrobili sobie z tego slogan "18 lub więcej przed '44"
Łącznie zbudowano ich 50, a nie 100, co i tak jest imponującą liczbą, bo stanowiło ponad jedną trzecią ze 143 lotniskowców US Navy biorących udział w wojnie
A do tego tak samo jak z Yorktownami - ani jeden okręt z klasy nie został zachowany
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2021, 23:24
@Grzechu_X: dobra sory jebłem się o 50 lotniskowców xD, marynarką z historii interesuje się od niedawna (głównie royal navy), kiedyś coś pykałem w ażur lejna ale stamtąd to można robić najwyżej screenshoty ekranów ładowania (XD) dzięki za info i następnym razem będę uważał na sianie dezinformacji
Odpisz
9 grudnia 2021, 23:35
Nie ma problemu, ja sobie zrobiłem dzięki temu krótkie poszukiwania i mniej się nudziłem w pracy
36 godzin w pracy jest tragiczne
Odpisz
9 grudnia 2021, 15:08
Ma tylko jedną umiejętność, a jest taka irytująca...
Odpisz
9 grudnia 2021, 14:47
Złoto.
A i tak poszedł na złom...
Odpisz