Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Hihi56

3 lutego 2023, 19:26

Zbyt potężny statek niszczyciel uśmiechów japońćów

Avatar XaVery

8 grudnia 2021, 22:44

Nie bardzo rozumiem

Avatar Grzechu_X

8 grudnia 2021, 22:56

@XaVery: W dużym uproszczeniu:

Kiedy Cesarstwo Japońskie wojowało z USA na pacyfiku, Enterprise spuszczała Japończykom niemały łomot w praktycznie każdym miejscu gdzie się pojawiała, a za każdym razem jak już byli pewni że się jej pozbyli, wracała po krótkim urlopie w doku naprawczym i kontynuowała zbieranie fragów na japońskich okrętach i bazach.

Avatar XaVery

8 grudnia 2021, 22:59

@Grzechu_X: ok, muszę więcej o tym poczytać.

I tak btw Enterprise to raczej rodzaj męski

Avatar Grzechu_X

Edytowano - 8 grudnia 2021, 23:16

@XaVery: Cała klasa Yorktown(CV-5 , CV-6 i CV-8) ma interesującą historię polegającą na dokuczaniu marynarce japońskiej

I fakt u nas raczej rodzaj męski , sorry to z przyzwyczajenia.

Avatar XaVery

9 grudnia 2021, 08:17

@Grzechu_X: spoko

Avatar lordbaysel

9 grudnia 2021, 12:06

@XaVery: W angielskim każdy statek jest żeński, więc zawsze mówią o nim "she".

Avatar Qbeqq

9 grudnia 2021, 12:44

@lordbaysel: ale mówimy po polsku

Avatar Grzechu_X

9 grudnia 2021, 13:25

@lordbaysel: Tak, tak, dokładnie, nie było żadnego innego powodu (・–・;)ゞ

Avatar PolskiHetzer

9 grudnia 2021, 15:09

Avatar Grzechu_X

9 grudnia 2021, 20:20

Avatar PolskiHetzer

9 grudnia 2021, 20:22

@Grzechu_X: Może jakby pod Midway miała bas to by lepiej jej poszło...

Avatar Grzechu_X

9 grudnia 2021, 20:53

@PolskiHetzer: dorzuć tornado-shoukaku i cesarstwo byłoby niepokonane

Avatar PRZEKLADNIA_TYGRYSA

12 grudnia 2021, 11:44

@XaVery: W jeszcze większym uproszczeniu.
07.12.1941: Japonia przylatuje z wizytą do Pearl Harbor z wizytą, początek wojny na Pacyfiku
04.06-07.06.1942: W bitwie o Midway
Yorktown (USA) tonie
Hornet (USA) wysyła na Tokio bombowce na czele z porucznikiem Doolitl'em
Enterprise (USA) NAK...IA W JAPOŃSKIE OKRĘTY TAŚMOWO
Akagi, Kaga, Ryuho (Japonia) Toną 04.06
Hiryu (Japonia) Tonie 05.06

Avatar PRZEKLADNIA_TYGRYSA

1 września 2022, 14:53

@Grzechu_X: A skoro o Azur Lane i lotniskowcach w tej grze mowa to moje trzy ulubione to Enterprise, Graf Zeppelin i Akagi bo wyglądają bardzo dobrze i mają cydzki

Avatar Grzechu_X

1 września 2022, 17:43

@PRZEKLADNIA_TYGRYSA: That was fast XD

Ja jak mam wybierać z lotniskowców to Enty, Hakuryū i Weser

Avatar PRZEKLADNIA_TYGRYSA

1 września 2022, 18:55

@Grzechu_X: no sory no dopiero zauważyłem tą dyskusję o Azurze

Avatar Grzechu_X

1 września 2022, 19:11

@PRZEKLADNIA_TYGRYSA: No ale zawsze dobrze wiedzieć że ktoś jeszcze jest w temacie

komentarz obrazkowy

Avatar PRZEKLADNIA_TYGRYSA

Edytowano - 1 września 2022, 20:08

@Grzechu_X: Bo ja gram w Azura i tak w nawiasie mam pytanie.
Czy wiesz jak zdobyć Akagi do jasnej cholery?!

Avatar Grzechu_X

1 września 2022, 23:36

@PRZEKLADNIA_TYGRYSA: stage 3-4 powtarzać do skutku, Akagi i Kaga są tam dostępne w dropie z bossa, niemniej szansa jest mała, ja przez 2 tygodnie farmiłem po 10 razy dziennie minimum żeby zdobyć jedną z nich

Avatar PRZEKLADNIA_TYGRYSA

2 września 2022, 07:25

@Grzechu_X: Mhm dzięki

Avatar
Hamczurk

9 grudnia 2021, 19:49

100 lotniskowców firmy liberty : am i joke to you

Avatar Grzechu_X

9 grudnia 2021, 20:34

to chodzi ci o klasę liberty, czy o lotniskowce?

Klasa liberty to były masowo produkowane, tanie okręty transportowe których zbudowano ~2700

Avatar
Hamczurk

Edytowano - 9 grudnia 2021, 22:42

@Grzechu_X: chodzi o lotniskowce budowane ekspresowo przez firmę niejakiego kaisera, klasa bodajże casablanca

Avatar Grzechu_X

Edytowano - 9 grudnia 2021, 23:09

To lotniskowce eskortowe klasy Casablanca, i fakt miały swój wkład, ale dołączyły trochę później (Casablanca dołączyła do marynarki mniej więcej rok po bitwie o Midway, a Enterprise i jej okręty siostrzane ukończone były jeszcze przed wojną)

Kaiser shipbuilding miało wyprodukować ich 16 w ciągu 1943, ale solidnie przyłożyli się do roboty i w ciągu roku zbudowali ich 18
Nawet zrobili sobie z tego slogan "18 lub więcej przed '44"

Łącznie zbudowano ich 50, a nie 100, co i tak jest imponującą liczbą, bo stanowiło ponad jedną trzecią ze 143 lotniskowców US Navy biorących udział w wojnie

A do tego tak samo jak z Yorktownami - ani jeden okręt z klasy nie został zachowany

Avatar
Hamczurk

Edytowano - 9 grudnia 2021, 23:24

@Grzechu_X: dobra sory jebłem się o 50 lotniskowców xD, marynarką z historii interesuje się od niedawna (głównie royal navy), kiedyś coś pykałem w ażur lejna ale stamtąd to można robić najwyżej screenshoty ekranów ładowania (XD) dzięki za info i następnym razem będę uważał na sianie dezinformacji

Avatar Grzechu_X

9 grudnia 2021, 23:35

Nie ma problemu, ja sobie zrobiłem dzięki temu krótkie poszukiwania i mniej się nudziłem w pracy

36 godzin w pracy jest tragiczne

Avatar PolskiHetzer

9 grudnia 2021, 15:08

Ma tylko jedną umiejętność, a jest taka irytująca...

Avatar Tajdeus

9 grudnia 2021, 14:47

Złoto.
A i tak poszedł na złom...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Nieuczciwa ocena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

To będzie bolało

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka