Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MatkaBoskaSowiecka

18 czerwca 2021, 07:52

A jak nie ma brody, to co?

Avatar torcik123

3 kwietnia 2014, 21:29

K#%@a zniszczyl mi sie telefon FUUUUUUUUUUUUUUUU

Avatar Kuziemek

10 czerwca 2015, 17:54

@torcik123: Fascynujące. Jestem z ciebie dumny. Cieszę się, że miałem tyle szczęścia, by zobaczyć obrazek, pod którym był twój komentarz.

Avatar FD_God

21 marca 2014, 21:21

Czyżby kolejna próba dowartościowania się tych z brodą?

Avatar TikoPL

21 marca 2014, 17:53

Co wy macie do brody? Kiedy się o nią dba i jest się dla niej miłym to będzie tak piękna i w ogóle! Jak w "Brzydkim Kaczątku" :).

Avatar Geodude

21 marca 2014, 16:36

znowy ściągi z fejka....

Avatar slimak980

19 marca 2014, 22:23

Ja nie cierpię brody u mężczyzn fuuj

Avatar diablica222

20 marca 2014, 13:30

@slimak980: Mam tak samo.

Avatar slimak980

20 marca 2014, 17:24

@diablica222: Od zawsze nie lubiłam brody u mężczyzn odpycha mnie widok zarośniętego mężczyzny

Avatar jacek1s

Edytowano - 21 marca 2014, 16:07

@slimak980: zadbana broda jest piękna :-)

Avatar
Konto usunięte

21 marca 2014, 17:37

@jacek1s: Samotny Kamień 2000

Avatar slimak980

21 marca 2014, 20:00

@jacek1s: Dla mnie nie

Avatar Matiq

21 marca 2014, 23:36

@slimak980: Popatrz inaczej:
1. W obecnych czasach facet nie może chwalić się mieczem, bo go zamkną za noszenie niebezpiecznych narzędzi
2. Nie może łazić po mieście z interesem na wierzchu, żeby chwalić się jego rozmiarami, bo zostanie uznany za dewianta i psychola (pewnie słusznie)
Jedyne, co pozostaje, to hodować brodę i nosić ja z dumą.
Zresztą, jakże można okazywać taki brak szacunku wobec jednego z najbardziej widocznych i najstarszych atrybutów męskości?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Totalnie

Przerwa na herbatkę

Trzeba brać osobną torbę

To będzie bolało

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka