Tak to już jest być introwertykiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Jakby trochę nie fair
Mało znany szczegół
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Płać pan
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2021, 09:35
[do tytułu] to nie introwertyzm, tylko nieśmiałość/fobia społeczna
Odpisz
11 grudnia 2021, 00:48
@DeMajkel: Tak jest, ja np. nie mam problemu rozmawiać z osobami przez telefon czy w sklepie z pracownikiem itp, ale z rówieśnikami jest tragedia
Odpisz
11 grudnia 2021, 13:43
@DeMajkel: Prawda, ja przykładowo jestem ekstrawertykiem, a mam z takimi rzeczami problem
Odpisz
12 grudnia 2021, 10:40
@tomek123321: czy ty jesteś człowiekiem?
Odpisz
13 grudnia 2021, 01:40
@IkarAviator: Dobre pytanie. Co jeśli nie jestem człowiekiem a o tym nie wiem?
Odpisz
12 grudnia 2021, 00:20
Woo zrobił to.... ludzie on to zrobił! Na kolana przed władca....introwertyczni jejacy łączmy się
Odpisz
11 grudnia 2021, 04:15
Kiedyś tak miałem, teraz mają lepsze znieczulenie, pół dnia trzyma.
Odpisz
10 grudnia 2021, 09:32
Jako aspołeczny introwertyk mogę powiedzieć, że wolałbym od razu zadzwonić niż się denerwować tym, że muszę zadzwonić.
Odpisz
10 grudnia 2021, 09:36
@starmagedon: a ja przejechać pół miasta i umówić się w 4 oczy
Odpisz