Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przerwa na herbatkę
Frustrujące
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2021, 08:55
Gdzie tak można?
Odpisz
12 grudnia 2021, 11:06
Jak miałem 11 lat stoczyłem ostatnią bitwę z pokrzywami
Odpisz
12 grudnia 2021, 11:03
Kiedy byłam mała rodzice pracowali od 5 do 18, więc jak przedszkole było nieczynne to dawali mnie do babci. Na wsi nie było nikogo w moim wieku, więc jedyne co robiłam to oglądałam bajki wątpliwej jakości na DVD.
Nie, na wsi nie zawsze jest wspaniale. (Babcia nie pozwalała na kijka)
Odpisz
12 grudnia 2021, 10:13
było
Odpisz
11 grudnia 2021, 23:57
To brzmi pięknie chciała bym czegoś takiego doświadczyć
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2021, 21:55
Ten kot bardzo uroczo śpi, ciekawe o czym śni
Odpisz
11 grudnia 2021, 21:46
o banowaniu jejaków
Odpisz
11 grudnia 2021, 20:46
oooooo taaaaak... wspomnienia wracają
Odpisz
11 grudnia 2021, 18:44
Nie rel, ja akurat mieszkam na wsi.
I jedna moja babcia mieszka ze mną
A druga mieszka na wsi, która nie różni się zbytnio od tej gdzie ja mieszkam
Odpisz
10 grudnia 2021, 21:24
Życie było piękne… f
Odpisz
11 grudnia 2021, 18:38
i takie proste. Budzisz się, bawisz, idziesz na obiad, znowu się bawisz a potem śpisz
Odpisz
11 grudnia 2021, 18:42
@Polalak: Nie pamiętam ile miałem lat, ale raz chyba tak się dobrze bawiłem w piaskownicy (mieszkam na działce) że nawet nie zauważyłem kiedy zrobiło się ciemno.
Odpisz
10 grudnia 2021, 22:20
Niestety nie nostalgia, a chciałbym
Odpisz
11 grudnia 2021, 18:38
@kwiato99: Też nie masz babci na wsi?
Odpisz
11 grudnia 2021, 11:26
Ten kitku idealnie oddaje nastrój
Odpisz
11 grudnia 2021, 08:56
Tak było
Odpisz
10 grudnia 2021, 22:11
Obowiązkowy dywan na ścianie
Odpisz
10 grudnia 2021, 21:28
Chce wrócić do przeszłości...
Odpisz