Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Losowa_Osoba

11 grudnia 2024, 21:39

Dlatego śpię na matmie

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2018, 00:01

u mnie 50% = wtf
50% = ok rozumiem

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 grudnia 2017, 22:27

U mnie
70%-No k*rwa nie zdam....
5%-Powiedzmy że rozumiem....
5%-Idę na dodatkowe, inaczej nie da się
15%-Jezuuu kiedy dzwonek?
4%-Było coś z Polaka !?
1%-Chcę do tablicy!
0%-Phi To takie proste...

Avatar maarcia205

11 kwietnia 2017, 13:32

Ja to już na matmie nigdy nie myśle...

Avatar amekninja555

21 marca 2014, 13:27

Gdybym ja miał zrobić swój wykres to...

1. (35%) Ile to jest...?
2. (35%) Łatwe to było...
3. (30%) Fajny ten nowy materiał!

PS. Matematyka jest dla mnie łatwa, nie hejtujcie mnie, i nie uważajcie mnie za kujona, na matematykę prawie nigdy się nie uczę! :3

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar amekninja555

22 marca 2014, 21:18

A nie, bo PIŻMAK!

Avatar adamelka

8 lipca 2016, 16:13

@amekninja555: To ci zazdroszczę :( *szloch*

Avatar stefekpolski

25 kwietnia 2016, 18:08

u mnie
95% ok wiem
5% *myślę a moze zrobię zle bo inni mnie nie lubią bo mam najlepsze oceny

Avatar toralei54399

18 stycznia 2016, 20:57

2%okej musze sie skupic
80%moze porysuje
100%ide sie pobawic w mojej wyobrażni
40 oliwia moze pogadamy
99%*Spii*

Avatar nalorek1972

16 czerwca 2015, 22:21

U mnie

50% umiem to od dawna...
25% *uderza w stół*
10% Jak to możliwe?
15% Nuuda.

Avatar
Michaelpl03

12 lipca 2014, 14:49

Ziemniak.

Avatar Bella113

Edytowano - 26 kwietnia 2014, 21:00

25% - nie umiem tego
25% - co to k*rwa jest
50% - jak oni to robią?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 kwietnia 2014, 14:44

U mnie było tak:
Za ile dzwonek?
Nie czaję tego chińskiego.
***ę, nie robię.
To już 6 lekcja, chcę do domu.

Avatar Geometeor

28 marca 2014, 22:04

Matma jest łatwa

Avatar
Rudy_Kruliczek

21 marca 2014, 14:03

Ja myślę "Która godzina?" i "Te Delikatesy są takie fascynujące!", ale tak mam na wszystkich lekcjach.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Semari

22 marca 2014, 18:49

Za dużo reklam o Berlinkach ;p

Avatar
Rudy_Kruliczek

23 marca 2014, 20:20

@Semari: Zapamiętać: unikanie reklam w dalszym ciągu.

Avatar shark2199

21 marca 2014, 15:41

U mnie jest prościej:

100% - Mhmm, tak, tak, wiem to od lat, kontynuuj.

Avatar WiemKimJestes

21 marca 2014, 16:25

@shark2199: Potwierdzam!

Avatar Bilolus1

21 marca 2014, 14:36

U mnie

15 % CO TO ***A JEST !
15 % Ten żart nauczyciela był tak suchy że aż śmieszny
1% lubie dżem
50% Hmmm okej rozumiem...
19 % Dobra ***ć to i tak nam pewnie to zada .

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Rel

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nigdy na to nie wpadną

To się nie może nie udać

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka