Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Frustrujące
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 6 maja 2016, 09:48
pewnie zerwał.Bo jakby to chłopak zerwał to słup by sie "załamał".xD
Odpisz
29 sierpnia 2021, 09:01
@Puscheen: razem z całym domem XD
Odpisz
24 marca 2014, 16:06
W jakim odcinku ?
Odpisz
24 marca 2014, 23:02
@Equilibrium: Księga I: Woda, Wojowniczki z Kyoshi
Odpisz
4 czerwca 2015, 22:54
@kata97: potwierdzone info
Odpisz
24 marca 2014, 13:55
Jak oglądałam ten odcinek to go nie zauważyłam, ale spoko biedak zerwał ze słupem, pewnie mieli problemy ze związkiem, koleś chciał gdzieś wyjść, ale słup stawał okoniem i nie chciał pójść XD
Odpisz
24 marca 2014, 14:09
@Lamia_Marcelina: Ba dum tss ?
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2014, 14:14
Wiem głupia historyjka, ale w tym właśnie jej urok, jest krótka i pozbawiona sensu :D
Odpisz
24 marca 2014, 14:49
@Lamia_Marcelina: Nie widzę w niej uroku no ale co do drugiej rzeczy masz rację.
Odpisz
27 marca 2014, 17:25
Dzięki za przyznanie racji. ^.^
Odpisz
27 marca 2014, 17:53
@Lamia_Marcelina: Jasne ;_;
Odpisz
27 marca 2014, 21:13
Ej mówię serio, lubię miłych ludzi, którzy śmieję się z głupich krótkich historyjek bez sensu ^.^
Odpisz
27 marca 2014, 21:16
@Lamia_Marcelina: Ja lubię wszystkich ludzi, tylko jestem dziadem i już nie mogę się bawić tak jak kiedyś ^^
Odpisz
27 marca 2014, 21:18
Aha spoko, ja tam jestem młoda i mam szacunek do starszych, chyba ,że mi się narazi XD
Odpisz
28 marca 2014, 13:30
@Lamia_Marcelina: Co jeśli bym się naraził ? Zjadłabyś mnie ?
Odpisz
28 marca 2014, 16:19
Nie, ale mogłabym podrapać ,albo obrzucić obrazami, ale staram się myśleć pozytywnie i nie klnąć na niemiłych ludzi, ale ty jesteś miły więc możesz czuć się bezpiecznie. ^.^
Odpisz
28 marca 2014, 16:51
@Lamia_Marcelina: Ooooo ;3 Masz u mnie +1 do fajności ( tak wiem że to słowo nie egzystuje ;_; )
Odpisz
30 marca 2014, 10:15
To co ,że nie ma takiego słowa ,to i tak miłe ^.^
Odpisz
30 marca 2014, 12:12
@Lamia_Marcelina: Hah, dla fajnych ludzi wszystko ^^
Odpisz
31 marca 2014, 14:35
Ooo... Jak fajnie jestem fajnym człowiekiem XD
Odpisz
31 marca 2014, 15:06
@Lamia_Marcelina: Niewielu ludzi po sporze ze mną zachowywało się tak przyjaźnie. Doceniam i podziwiam ;)
Odpisz
31 marca 2014, 16:37
Ja zawsze chce wyprostować sprawę i być przyjaźnie nastawiona, chociaż czasem się nie da, ale z tobą się dało i jest miło i przyjaźnie, dzięki za docenienie tego. ^.^
Odpisz
31 marca 2014, 16:40
@Lamia_Marcelina: Hue hue nmzc.
Odpisz
1 kwietnia 2014, 10:54
He he ;)
Odpisz
10 grudnia 2014, 17:25
@Lamia_Marcelina: Mam info. Na tej stronie jest chat.
Odpisz
16 grudnia 2014, 15:49
@DawidThePlayer: fajnie
Odpisz
8 czerwca 2014, 21:02
Hahahahaha biedny słup.. dostanie nerwicy!
Odpisz
1 maja 2014, 18:10
hehehe
Odpisz
24 marca 2014, 23:00
Aang :>
Szkoda, że teraz dowalili z tą "Korrą", chciałabym zobaczyć go jeszcze w akcji...
Odpisz
27 marca 2014, 17:28
@kata97: Wiesz jeśli masz cyfrowy polsat i nickelodion, na 171 jest nickelodion HD, a tam od 20:55 7 dni w tygodniu są odcinki właśnie awatara legendy Aanga.
Odpisz
25 marca 2014, 23:11
To prawda ! oglądałam odcinek i był ten facet co gadał ze słupem !
Odpisz
24 marca 2014, 13:26
A więc nawet w bajkach ćpią
Odpisz
24 marca 2014, 14:54
@Stasiek121: Nie zapomnij dodać że w Hińskich
Odpisz
24 marca 2014, 15:17
@Halo55: "Hińskich"!?
Odpisz
24 marca 2014, 15:26
@Halo55: Zawaliłeś sprawę, Awatar: Legenda Aanga jest z Ameryki.
Odpisz
24 marca 2014, 17:04
@bartekaa5: Ci ludzie od wyrażenia "Mangozyeb" używają takiego sformułowania i nie wolno nam tego obrażać.
Odpisz
24 marca 2014, 20:13
@repcak75: Hiehie, podobną gafę strzeliłem jak powiedziałem że Wakfu jast z Japonii XD
Odpisz
24 marca 2014, 18:15
TA GRA Z AMERYKI A NAPISY HIŃSKIE
Odpisz
24 marca 2014, 18:14
Myślę,że to KSIĘGA WODA ROZDZIAŁ 4, NIGDY TEGO NIE WIDZIAŁEM STYM SŁUPEM
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2014, 16:17
a co wy nie gadacie sobie czasem ze słupem ? Słup też ma uczucia, nie bądźmy rasistami :D
Odpisz
24 marca 2014, 14:52
Myślę, że to taki easter egg.
Odpisz
24 marca 2014, 13:26
Podobne do avatara.
Odpisz
24 marca 2014, 14:26
@Witaj: Tak... Niczym Witaj do inteligencji.
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2014, 15:14
@Witaj: Witaj ma Awatar!
Odpisz