Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jeszcze jak
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Powodzenia
Tymi się chodzi
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2021, 21:49
Mieć kolegów idiomów jeszcze ujdzie, najniżej jest mieć dziewczynę na której Ci zależy
Odpisz
13 grudnia 2021, 16:29
Dołączam się do osób, które nie mają kolegów i dziewczyny. Tak bardzo smutek
Odpisz
12 grudnia 2021, 14:47
Nie mam ani tego ani tego
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2021, 14:56
@AlPoziomka: Smutne, przykro mi
Odpisz
12 grudnia 2021, 15:02
@AlPoziomka: Spoko morda jesteś, pozdrawiam
Odpisz
12 grudnia 2021, 16:00
@Chr4_KK: daj avatar
Odpisz
12 grudnia 2021, 16:17
@AlPoziomka: po co? Bylejaki jest
Odpisz
12 grudnia 2021, 16:23
@Chr4_KK: właśnie dlatego
Odpisz
12 grudnia 2021, 16:57
@AlPoziomka: Ja też.
Odpisz
12 grudnia 2021, 17:01
@AlPoziomka: Chcecie avek czy po prostu obraz, z którego pochodzi? (Bez modyfikacji z mojej strony)
Odpisz
12 grudnia 2021, 18:38
@Chr4_KK: a daj obraz
Odpisz
13 grudnia 2021, 08:01
@AlPoziomka: i nie da, bana dostal
Odpisz
13 grudnia 2021, 08:21
@AlPoziomka: kup pająka będzie twoim kolegą
Odpisz
13 grudnia 2021, 15:25
@Dominox1: Już mi dał
Odpisz
13 grudnia 2021, 13:29
Ja mam to i to i szczęśliwy jestem. Życzę każdemu jejakowi aby odnalazł.
Odpisz
13 grudnia 2021, 10:48
nie lol lepiej siedzieć w piwnicy
Odpisz
13 grudnia 2021, 11:12
based
Odpisz
13 grudnia 2021, 10:47
REL
Odpisz
12 grudnia 2021, 15:02
IRL BRAKUJE MI JEDNEGO I DRUGIEGO
(OGÓŁEM SORRY ZA CAPSA, ALE TAKIE DOSTAŁEM WYZWANIE)
Odpisz
12 grudnia 2021, 16:58
@Bartolinise: od kogo takie wyzwanie?
Odpisz
12 grudnia 2021, 17:26
@cccppis: na dsc dostałem, ale już nieważne
Odpisz
13 grudnia 2021, 10:25
@Bartolinise: a koleżanka się liczy?
Odpisz
13 grudnia 2021, 10:46
@Lubie_REzero: w realnym świecie nie mam nikogo właściwie, zawsze sam chodzę, więc fajnie by było mieć kogokolwiek do towarzystwa
Odpisz
13 grudnia 2021, 09:18
Czuję powiew smutku w komach. Kogo przytulić?
Odpisz
13 grudnia 2021, 08:04
Najgorszy z najgorszego jest i tak brak chęci do życia.
Kolegów z czasem można zdobyć. Jak ich masz to z reguły jakaś dziewczyna się znajdzie. I vice versa. Ale jak nie masz chęci do życia, to nie znajdziesz ani chęci, ani kolegów, ani dziewczyny
Odpisz
12 grudnia 2021, 14:57
Wystarczy sam brak kogoś z kim mógłbyś pogadać
Odpisz