Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rmaciej

13 grudnia 2021, 21:49

Mieć kolegów idiomów jeszcze ujdzie, najniżej jest mieć dziewczynę na której Ci zależy

Avatar AgentSlash

13 grudnia 2021, 16:29

Dołączam się do osób, które nie mają kolegów i dziewczyny. Tak bardzo smutek

Avatar AlPoziomka

12 grudnia 2021, 14:47

Nie mam ani tego ani tego

Avatar Globus8091

Edytowano - 12 grudnia 2021, 14:56

@AlPoziomka: Smutne, przykro mi

Avatar Chr4_KK

12 grudnia 2021, 15:02

@AlPoziomka: Spoko morda jesteś, pozdrawiam

Avatar AlPoziomka

12 grudnia 2021, 16:00

@Chr4_KK: daj avatar

Avatar Chr4_KK

12 grudnia 2021, 16:17

@AlPoziomka: po co? Bylejaki jest

Avatar AlPoziomka

12 grudnia 2021, 16:23

@Chr4_KK: właśnie dlatego

Avatar cccppis

12 grudnia 2021, 16:57

@AlPoziomka: Ja też.

Avatar Chr4_KK

12 grudnia 2021, 17:01

@AlPoziomka: Chcecie avek czy po prostu obraz, z którego pochodzi? (Bez modyfikacji z mojej strony)

Avatar AlPoziomka

12 grudnia 2021, 18:38

@Chr4_KK: a daj obraz

Avatar Dominox1

13 grudnia 2021, 08:01

@AlPoziomka: i nie da, bana dostal

Avatar Jadeja

13 grudnia 2021, 08:21

@AlPoziomka: kup pająka będzie twoim kolegą

Avatar AlPoziomka

13 grudnia 2021, 15:25

@Dominox1: Już mi dał

Avatar Wolfex

13 grudnia 2021, 13:29

Ja mam to i to i szczęśliwy jestem. Życzę każdemu jejakowi aby odnalazł.

Avatar
Konto usunięte

13 grudnia 2021, 10:48

nie lol lepiej siedzieć w piwnicy

Avatar Royoo

13 grudnia 2021, 11:12

based

Avatar Polska_GUROM

13 grudnia 2021, 10:47

REL

Avatar Bartolinise

12 grudnia 2021, 15:02

IRL BRAKUJE MI JEDNEGO I DRUGIEGO
(OGÓŁEM SORRY ZA CAPSA, ALE TAKIE DOSTAŁEM WYZWANIE)

Avatar cccppis

12 grudnia 2021, 16:58

@Bartolinise: od kogo takie wyzwanie?

Avatar Bartolinise

12 grudnia 2021, 17:26

@cccppis: na dsc dostałem, ale już nieważne

Avatar Lubie_REzero

13 grudnia 2021, 10:25

@Bartolinise: a koleżanka się liczy?

Avatar Bartolinise

13 grudnia 2021, 10:46

@Lubie_REzero: w realnym świecie nie mam nikogo właściwie, zawsze sam chodzę, więc fajnie by było mieć kogokolwiek do towarzystwa

Avatar Figarus

13 grudnia 2021, 09:18

Czuję powiew smutku w komach. Kogo przytulić?

Avatar Chenderella

13 grudnia 2021, 08:04

Najgorszy z najgorszego jest i tak brak chęci do życia.
Kolegów z czasem można zdobyć. Jak ich masz to z reguły jakaś dziewczyna się znajdzie. I vice versa. Ale jak nie masz chęci do życia, to nie znajdziesz ani chęci, ani kolegów, ani dziewczyny

Avatar Boberek00

12 grudnia 2021, 14:57

Wystarczy sam brak kogoś z kim mógłbyś pogadać

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Progs
Dodane przez: Progs

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Jeszcze jak

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Powodzenia

Tymi się chodzi

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka