Smutne, pomimo że w to nie grałem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Zapraszamy
To musiało być męczące
To by wystarczyło
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 stycznia 2022, 17:48
Ale ta gra jeszcze jest
Odpisz
13 grudnia 2021, 02:13
Cholera, a chciałem w to zagrać i sobie tą grę przypomnieć...
Odpisz
13 grudnia 2021, 07:02
@DrDamian_: co to za gra
No i masz jeszcze chwilkę czasu
Odpisz
13 grudnia 2021, 15:10
@Murarzowa: "Wiejskie życie"
Odpisz
18 stycznia 2022, 01:00
@Murarzowa: Nie zdążyłem zagrać, k*rwa.
Odpisz
13 grudnia 2021, 16:40
- Nie wierzę, on nie płakał na Titanicu!
- Czy faceci mają w ogóle jakieś uczucia???
"The connection has been lost. Thank you for playing Club Penguin. Waddle on!"
Odpisz
26 grudnia 2021, 14:56
@Soberker: Fani odtworzyli club penguin I można wciąż w niego grać
Clubpenguinrewritten
Odpisz
13 grudnia 2021, 15:03
Jakiej gry?
Odpisz
13 grudnia 2021, 16:35
@Tajdeus: Wiejskie Życie chyba
Odpisz
13 grudnia 2021, 17:44
@czekolado_man: Pierwsze słyszę.
Odpisz
14 grudnia 2021, 04:10
@Tajdeus: przecież masz napisane
Odpisz
14 grudnia 2021, 02:03
*odgłosy płaczu*
Pamiętam jak za dzieciaka grałem w to na nk i mama mi to zawsze włączała piękne czasu...
*dalsze odgłosy wielkiego smutku i płaczu*
Odpisz
13 grudnia 2021, 15:56
brzmi znajomo, fani AdobeFlash?
Odpisz
13 grudnia 2021, 20:48
@Geraltzriviv: AŻ ZA DOBRZE
Odpisz
13 grudnia 2021, 19:46
az mi sie smoki nightwood przypomnialy [*]
Odpisz
13 grudnia 2021, 17:18
Team #Farmerama
Odpisz
13 grudnia 2021, 17:19
to farmerama? Nieeeeeeeeeeeee
Odpisz
13 grudnia 2021, 17:21
@Sirbaloo: Nie, wyłączone będzie "Wiejskie życie", " Farmerama" Ma się świetnie
Odpisz
13 grudnia 2021, 17:35
a ok, to fajnie. W sumie nie wiedziałem, że jest taka gra
Odpisz
13 grudnia 2021, 17:18
Czemu wszystko teraz wyłączają
Odpisz
12 grudnia 2021, 23:19
k...a ten soundtrack co zawsze mysle ze jest z siedmiu grzechow a jest z aota
Odpisz
13 grudnia 2021, 15:23
@polska_cebulka: jaka nazwa?
Odpisz
13 grudnia 2021, 16:45
@Zwierzezla6: https://youtu.be/mpqY5n4wZhM
Odpisz
13 grudnia 2021, 06:45
Co to za gra?
Odpisz
13 grudnia 2021, 16:35
@Sirbaloo: Wiejskie Życie
Odpisz
13 grudnia 2021, 15:48
FFFFF
F
FFFFF
F
F
F
F
Odpisz
13 grudnia 2021, 15:41
Dziadek mój w to popitalał
Teraz na MMO przełączył się. New World głównie, wcześniej Diablo i WoW
Odpisz
13 grudnia 2021, 15:40
F
pamiętam jak w podstawówce w to grałem
Odpisz
13 grudnia 2021, 15:22
NIEEEEEEEEEEE
Pamiętam jak moja babcia grała na NK w wiejskie życie, czemu.
Odpisz