I to za najniższą krajową
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zapraszamy
Nie znoszę kleszczy
Należy się za piękne oczy
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 grudnia 2021, 13:52
Dot. tytułu: jeżeli ma takie zadania to najnizsza krajowa to za dużo
Odpisz
15 grudnia 2021, 11:54
Tak to się żyje w Polsce
Odpisz
15 grudnia 2021, 11:05
Ludzie nie doceniają pracy fizycznej, dopóki nie znajdą się w korporacji z zadaniami tego typu.
Odpisz
15 grudnia 2021, 10:02
Mogło być gorzej, jak choćby praca fizyczna za taką samą stawkę.
Odpisz
15 grudnia 2021, 10:17
@TrueStoryGuy: czemu praca fizyczna jest gorsza?
Odpisz
15 grudnia 2021, 10:28
@Kaowru: Jest lepsza, bo mniejszą odpowiedzialność
Odpisz
15 grudnia 2021, 10:39
@Kaowru: Jak już chcesz sobie niszczyć zdrowie, to przynajmniej nie za najniższą krajową c'nie?
Odpisz
15 grudnia 2021, 11:03
@Turbek213: zależy jaka praca
jak by to było coś co lubię to bym wolał to niż odpisywanie na jakieś maile
Odpisz
13 grudnia 2021, 11:42
Do kitu
Odpisz