Wszyscy mają iPhona. Mam i ja!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nie są aż takie pyszne
Ładne rzeczy
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 października 2015, 19:35
Ja nie mam bo są cholernie drogie
Odpisz
19 lutego 2013, 14:43
lol
| - )
Odpisz
8 grudnia 2012, 18:47
lllllllllllllloooooolllllll
Odpisz
19 października 2011, 21:40
Apple
Odpisz
27 września 2011, 16:09
@MaxiorPL: widze ciebie tez nie stać. : D
Odpisz
23 września 2011, 14:14
Widać, że go nie stać. 2.
Odpisz
23 września 2011, 15:54
@frefux: a co myślisz że każdy jest tak rozpieszczony jak ty? za takie coś powinni banowac.... a co do obrazka nie wypowiem się ....
Odpisz
23 września 2011, 21:27
@frefux: A nie lepiej napisać "Robią sobie jaja"?
Odpisz
27 września 2011, 16:06
@chupacabra001: nie. nie stać ich.
Odpisz
23 września 2011, 17:46
2/5
Odpisz
23 września 2011, 16:42
Ale Apple nie ma dziury po robaku w jabłku ^.^
Odpisz
23 września 2011, 14:05
a co na to koledzy
Odpisz
23 września 2011, 10:09
ja te tak zrobie
Odpisz
23 września 2011, 08:02
ooo jaTelefon
Odpisz
23 września 2011, 07:15
Ktoś ściągnął bo był już taki obrazek z laptopem apple...
Odpisz