memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
23 marca 2014, 12:14
Ja czasami czołgam się w sklepie po podłodze jak mi się nudzi i to raz, że mi sie nie nudzi a dwa że czasem kasę znajduję.
Odpisz
23 marca 2014, 12:28
@Witaj: kiedy mama nie chce ci kupić zabawki to sie po podłodze czołgasz? :D
23 marca 2014, 12:32
@jacek1s: A po co mi zabawki?
23 marca 2014, 12:36
@Witaj: żeby się przy nich masturbować :|
23 marca 2014, 12:06
Najgorzej jak nie ma nigdzie pufy, czy krzesła. 4/5
23 marca 2014, 12:09
@kolkav5: na podłodze przy ścianie ;|
23 marca 2014, 12:17
@jacek1s: W tyłek zimno, ale to i tak lepsze niż stać. Pamiętam jak byłem w "Świecie bielizny". Długa historia.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież23 marca 2014, 12:14
Ja czasami czołgam się w sklepie po podłodze jak mi się nudzi i to raz, że mi sie nie nudzi a dwa że czasem kasę znajduję.
Odpisz
23 marca 2014, 12:28
@Witaj: kiedy mama nie chce ci kupić zabawki to sie po podłodze czołgasz? :D
Odpisz
23 marca 2014, 12:32
@jacek1s: A po co mi zabawki?
Odpisz
23 marca 2014, 12:36
@Witaj: żeby się przy nich masturbować :|
Odpisz
23 marca 2014, 12:06
Najgorzej jak nie ma nigdzie pufy, czy krzesła.
4/5
Odpisz
23 marca 2014, 12:09
@kolkav5: na podłodze przy ścianie ;|
Odpisz
23 marca 2014, 12:17
@jacek1s: W tyłek zimno, ale to i tak lepsze niż stać.
Pamiętam jak byłem w "Świecie bielizny".
Długa historia.
Odpisz