Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2021, 09:42

To nie ma sensu. Już do tych świąt byśmy pochodzili, a 3 dni teraz i 3 dni w nowym roku zdalnych nikogo nie zbawią.

Avatar Krzycho112

14 grudnia 2021, 17:54

dla mnie na przykład ma to sens bo obecnie nie mam 75% przedmiotów bo nie ma nauczycieli. Jutro mam tylko informatykę i zastępstwa na bibliotece a tak to na zdalnych część nauczycieli prowadziła by lekcje z domu

Avatar piotrkacz

17 grudnia 2021, 08:09

zdaje mi się, że celem było aby mniej kwarantann na święta i sylwestra było

Avatar
bylojuz12

17 grudnia 2021, 08:10

Mogą zbawić ponieważ mniej uczniów się zarazi lub dowie się o zarażeniu przed świętami, a po świętach nie przyjdą zarażeni do szkół

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2021, 09:10

@piotrkacz: W sumie macie rację.

Avatar Myszkapl

Edytowano - 17 grudnia 2021, 10:25

3 dni zdalnych przed świętami daje w sumie 7 dni bez szkoły przed wigilią na której będziecie widzieć gości z daleka - mniejsza szansa, że bezobjawowe dzieci pozarażają gości

Avatar Drex1

20 grudnia 2021, 11:28

Umiesz przyznać się do błędu. Jesteś dobrym człowiekiem. Trzymaj strzałkę

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2021, 11:44

@Drex1: Raczej nie jest to jakaś duża umiejętność.

Avatar Drex1

20 grudnia 2021, 11:53

Uwierz. Jest.

Avatar ArikaLightCrystal

18 grudnia 2021, 12:21

rel

Avatar Liya11qwq

17 grudnia 2021, 18:18

Rel, jestem ambiwertykiem, ostatnio bardziej w stronę introwertyka

Avatar maslo123_5

17 grudnia 2021, 16:06

Mi to tam nie wadzi

Avatar tomasseq

17 grudnia 2021, 11:39

Rel

Avatar olimpicYT3356

17 grudnia 2021, 09:08

Ja nie chcę zdalnych

Avatar AlPoziomka

17 grudnia 2021, 08:50

Rel

Avatar Nikodem8378

17 grudnia 2021, 08:46

Rel jestem introwertykiem

Avatar pieselbialy

17 grudnia 2021, 08:08

Ja choć jestem ekstrawertykiem to się cieszę na zdalne ponieważ na przerwach jest fajniej(gramy z innymi).

Avatar Allah_

14 grudnia 2021, 09:40

Nie rel

Avatar Dominox1

14 grudnia 2021, 09:32

Rel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Niegrzeczny Oskarek

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nie idź!

Północne Węgry

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka