Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Niegrzeczny Oskarek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie idź!
Północne Węgry
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2021, 09:42
To nie ma sensu. Już do tych świąt byśmy pochodzili, a 3 dni teraz i 3 dni w nowym roku zdalnych nikogo nie zbawią.
Odpisz
14 grudnia 2021, 17:54
dla mnie na przykład ma to sens bo obecnie nie mam 75% przedmiotów bo nie ma nauczycieli. Jutro mam tylko informatykę i zastępstwa na bibliotece a tak to na zdalnych część nauczycieli prowadziła by lekcje z domu
Odpisz
17 grudnia 2021, 08:09
zdaje mi się, że celem było aby mniej kwarantann na święta i sylwestra było
Odpisz
17 grudnia 2021, 08:10
Mogą zbawić ponieważ mniej uczniów się zarazi lub dowie się o zarażeniu przed świętami, a po świętach nie przyjdą zarażeni do szkół
Odpisz
17 grudnia 2021, 09:10
@piotrkacz: W sumie macie rację.
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2021, 10:25
3 dni zdalnych przed świętami daje w sumie 7 dni bez szkoły przed wigilią na której będziecie widzieć gości z daleka - mniejsza szansa, że bezobjawowe dzieci pozarażają gości
Odpisz
20 grudnia 2021, 11:28
Umiesz przyznać się do błędu. Jesteś dobrym człowiekiem. Trzymaj strzałkę
Odpisz
20 grudnia 2021, 11:44
@Drex1: Raczej nie jest to jakaś duża umiejętność.
Odpisz
20 grudnia 2021, 11:53
Uwierz. Jest.
Odpisz
18 grudnia 2021, 12:21
rel
Odpisz
17 grudnia 2021, 18:18
Rel, jestem ambiwertykiem, ostatnio bardziej w stronę introwertyka
Odpisz
17 grudnia 2021, 16:06
Mi to tam nie wadzi
Odpisz
17 grudnia 2021, 11:39
Rel
Odpisz
17 grudnia 2021, 09:08
Ja nie chcę zdalnych
Odpisz
17 grudnia 2021, 08:50
Rel
Odpisz
17 grudnia 2021, 08:46
Rel jestem introwertykiem
Odpisz
17 grudnia 2021, 08:08
Ja choć jestem ekstrawertykiem to się cieszę na zdalne ponieważ na przerwach jest fajniej(gramy z innymi).
Odpisz
14 grudnia 2021, 09:40
Nie rel
Odpisz
14 grudnia 2021, 09:32
Rel
Odpisz