Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Żartownisie
Nigdy na to nie wpadną
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2021, 23:23
Dlatego leżę na brzuchu a telefon trzymam w rękach opierając się na łokciach...albo opieram głowę o bok łóżka i leżę na płasko telefon opierając pod żebrami na tej "skórze " jak to nazywam....polecam
Odpisz
27 grudnia 2021, 12:48
@Wikidoom: tak jak ja
Odpisz
20 grudnia 2021, 20:24
Rel czasem. Jak walę do czegoś zazwyczaj.
Odpisz
15 grudnia 2021, 07:45
kto tak trzymać telefon?
Odpisz
15 grudnia 2021, 00:08
Rel, dobrze, że nie ma takich 23 calowych telefonów xd
Odpisz
14 grudnia 2021, 20:53
Nie tel bo niewygodnie tak trzymać telefon (przynajmniej dla mnie)
Odpisz
14 grudnia 2021, 20:47
Nierel
Odpisz
14 grudnia 2021, 20:20
Co noc tak mi sie zdarza
Odpisz
14 grudnia 2021, 13:01
Dobrze że to nie ten telefon od energizera bo by miał ceglany teflon zamiast twarzy
Odpisz
14 grudnia 2021, 19:44
@Klapki_Mojrzesza: Dokładniej to energizer power max p18k pop
Odpisz
14 grudnia 2021, 15:57
Rel
Odpisz
14 grudnia 2021, 14:04
Odpisz