Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Glisda

22 grudnia 2021, 16:09

Spanie na brzuchu bez przymusu wysunięcia biustu do przodu jest plusem bycia płaską dechą

Avatar Naniki

20 grudnia 2021, 23:08

Tak było. Nie zmyślam.

Avatar
Mametchi_Pro_Student

20 grudnia 2021, 17:26

Jest możliwe. Trzeba tylko te piersi przesunąć do przodu.

Avatar rooxer

20 grudnia 2021, 10:14

lol mi to nie przeszkadza

Avatar rumcajschr

15 grudnia 2021, 20:13

Dziewczyny z płaskimi cyckami:

Avatar
xsisi

19 grudnia 2021, 20:51

Avatar Lampka1nocna

19 grudnia 2021, 22:37

Avatar Manber

20 grudnia 2021, 09:47

@rumcajschr: rel i uwielbiam to

Avatar Schabowy_nie_mielony

Edytowano - 20 grudnia 2021, 09:06

Dzi*wczyna

Avatar KufelMleka

15 grudnia 2021, 20:14

Ponoć też i na plecach im niesporo, bo rozjeżdża im się na boki.

Avatar Uruchamiacz

20 grudnia 2021, 02:08

@KufelMleka: Potwierdzam

Avatar Niepotrzebnyy

15 grudnia 2021, 20:03

A chłopcy to co??

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar Quackmore

19 grudnia 2021, 21:00

@Niepotrzebnyy: sraczka 😜 portki pełne?

Avatar Niepotrzebnyy

19 grudnia 2021, 21:00

@Quackmore: Posłuchaj sobie lepiej

Avatar Urzad_od_spraw_niczego

19 grudnia 2021, 20:35

E tam i tak zawsze bolą po tym plecy

Avatar
DzikiZbik

15 grudnia 2021, 21:41

Tak w ogóle to spanie na brzuchu jest wygodne?

Avatar Mikoro

19 grudnia 2021, 19:28

Wyk...iste

Avatar Hiholatek

19 grudnia 2021, 20:11

Dla mnie nie wygodne jest takei leżenie, może przez pierwsze 5 minut ale jak ma się głowę obróconą w bok (bo inaczaj się uduszę) to odczuwam dyskomfort z karku

Avatar Rob174ert

19 grudnia 2021, 19:30

Spanie na brzuchu obciąża odcinek szyjny kręgosłupa, bo trzeba mieć głowę obróconą w bok, żeby się nie udusić

Avatar orzech39

16 grudnia 2021, 07:37

Dobra, śmiechłem

Avatar Veeebs

15 grudnia 2021, 21:48

Ja jakos prawie zawsze mogę spać normalnie na brzuchu a do płaskich raczej nie należę xD

Avatar Myszkapl

15 grudnia 2021, 21:18

Co za problem? W staniku będąc można leżeć na nich i nie bolą. Albo brzuch poziomo i lekki skręt, by być na brzuchoboku

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

Jakby trochę nie fair

Najbardziej realistyczny spośród modów

Ikony

Dobrze czasem się oderwać

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka