Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nigdy na to nie wpadną
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Z klasą się trzeba urodzić
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2022, 22:04
to ciekawe, u mnie zrobili tak że o 8 był *integracja klasowa* czyli ja rozmawiałem z panią od fizyki, a reszta napie****ała w Brawla na telefonach, o 8:30 zaczęliśmy spożywać prowiant przyniesiony przez wszystkich. O 9 było śpiewanie kolęd na parterze po tym Pani dyrektor i wice dyrektor ogłosiły, że upiekły kilka ciast dla wszystkich i żebyśmy się częstowali, od 9.40 do 11 oglądaliśmy kevina, a potem jasełka na sali gimnastycznej i o 12.10 rozeszliśmy się do domów. (Nikt nie miał później lekcji)
Sądzę, że moja szkoła nie należy do normalnych
Odpisz
20 grudnia 2021, 09:17
Ja mam dzisiaj 9 lekcji a potem jeszcze zajęcia dodatkowe przez 3 godziny pozdrawiam
Wiem że nikt nie pytał ale potrzebowałam się wyzalic
Odpisz
22 grudnia 2022, 13:06
@NiktWazny1: F
Odpisz
22 grudnia 2022, 13:04
Ja w tym momencie jestem na wigilii po 2 lekcjach
Odpisz
20 grudnia 2022, 00:18
ludzie ewidentnie uznają, że im w wyższej jesteś klasie tym mniej zasługujesz na zabawę i odpoczynek
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2021, 17:37
U nas było tak:Nikt nie mógł być z naszą klasą. Więc musieliśmy czekać na naszą nauczycielkę. Gdy już przyszła i mieliśmy wigilię rozdała opłatki i się dzieliliśmy. Dostaliśmy wszyscy ciastka które ktoś z klasy upiekł. 2 koleżanki z naszej klasy(jedna jest chamska i się chwali a druga to jej koleżanka która jest w jej gronie) otworzyły Picolo przez co ten zasrany korek leciał przez 2.76 sekund z prędkością 150m/s. Następnie zjadłem za dużo przez co chciałem wymiotować więc wyszedłem z klasy i na szczęście do tego nie doszło. Pozostałe klasy miały lepiej ponieważ wigilię miały na kilka lekcji a my i 4 klasa tylko na jednej.
Odpisz
20 grudnia 2021, 17:24
Nie rel, u mnie zawsze w wigilie klasową jest tylko wigilia klasowa, no i może jakiś angielski przed czy religia
Odpisz
16 grudnia 2021, 08:04
U mnie planują zrobić wigilię w pizzerii gdzie nie serwują pierogów a chcą tam jeść pierogi
Odpisz
18 grudnia 2021, 22:02
@Nikodem8378: update: były pierogi i krokiety
Odpisz
18 grudnia 2021, 23:29
@Nikodem8378: Jak załatwiliście?
Odpisz
18 grudnia 2021, 23:51
@Godylos5: wychowawca poszedł tam i zamówił pierogi nie wiedzieć jak
Odpisz
20 grudnia 2021, 10:41
@Nikodem8378: Ustawił pewnie jakoś wcześniej to jest spisek
Odpisz
20 grudnia 2021, 08:32
u mnie na pozostałych lekcjach głównie śpiewaliśmy kolędy. Na niemieckim prawie sobie język połamałam.
Odpisz
19 grudnia 2021, 21:12
wole normalne lekcje
Odpisz
19 grudnia 2021, 04:23
Kurczę, za moich czasów Wigilia klasowa była w ostatni piątek chodzenia do szkoły i nie mieliśmy żadnych lekcji (każda klasa przychodziła na wyznaczoną godzinę, każdy coś przynosił z domu). Ale fakt to tylko w średniej szkole tak było.
Tak sobie myślę, że nauczyciele chcą mieć was jak najdłużej "na żywo" i robią te zajęcia w ostatni dzień, a co gorsza jakieś sprawdziany czy kartkówki, bo później na zdalnych trudniej was pilnować, abyście nie ściągali.
#nobodycares
Odpisz
19 grudnia 2021, 00:47
Ja miałem 2 WFy na początku a potem 4 godziny wigilii (z czego były 3, potem trochę sprzątania i wszyscy se poszli do domu)
Odpisz
18 grudnia 2021, 23:53
Nie rel, nie miałam w tym roku wigilii klasowej
Odpisz
18 grudnia 2021, 23:00
Ja wczoraj miałem wigilię. Miałem tylko 2 pierwsze lekcje. Wigilia 2 godziny, a później jasełka
Odpisz
18 grudnia 2021, 23:28
@Bniomin: Żyć nie umierać
Odpisz
18 grudnia 2021, 21:48
Mija klasa była na kwarantannie więc no
Odpisz
18 grudnia 2021, 21:43
Ja miałem tylko rozdawanie prezentów.
Odpisz