Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lordam

23 grudnia 2022, 22:04

to ciekawe, u mnie zrobili tak że o 8 był *integracja klasowa* czyli ja rozmawiałem z panią od fizyki, a reszta napie****ała w Brawla na telefonach, o 8:30 zaczęliśmy spożywać prowiant przyniesiony przez wszystkich. O 9 było śpiewanie kolęd na parterze po tym Pani dyrektor i wice dyrektor ogłosiły, że upiekły kilka ciast dla wszystkich i żebyśmy się częstowali, od 9.40 do 11 oglądaliśmy kevina, a potem jasełka na sali gimnastycznej i o 12.10 rozeszliśmy się do domów. (Nikt nie miał później lekcji)
Sądzę, że moja szkoła nie należy do normalnych

Avatar NiktWazny1

20 grudnia 2021, 09:17

Ja mam dzisiaj 9 lekcji a potem jeszcze zajęcia dodatkowe przez 3 godziny pozdrawiam
Wiem że nikt nie pytał ale potrzebowałam się wyzalic

Avatar Wojolek10

22 grudnia 2022, 13:06

Avatar Wojolek10

22 grudnia 2022, 13:04

Ja w tym momencie jestem na wigilii po 2 lekcjach

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2022, 00:18

ludzie ewidentnie uznają, że im w wyższej jesteś klasie tym mniej zasługujesz na zabawę i odpoczynek

Avatar BenitoMussolini

Edytowano - 20 grudnia 2021, 17:37

U nas było tak:Nikt nie mógł być z naszą klasą. Więc musieliśmy czekać na naszą nauczycielkę. Gdy już przyszła i mieliśmy wigilię rozdała opłatki i się dzieliliśmy. Dostaliśmy wszyscy ciastka które ktoś z klasy upiekł. 2 koleżanki z naszej klasy(jedna jest chamska i się chwali a druga to jej koleżanka która jest w jej gronie) otworzyły Picolo przez co ten zasrany korek leciał przez 2.76 sekund z prędkością 150m/s. Następnie zjadłem za dużo przez co chciałem wymiotować więc wyszedłem z klasy i na szczęście do tego nie doszło. Pozostałe klasy miały lepiej ponieważ wigilię miały na kilka lekcji a my i 4 klasa tylko na jednej.

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2021, 17:24

Nie rel, u mnie zawsze w wigilie klasową jest tylko wigilia klasowa, no i może jakiś angielski przed czy religia

Avatar Nikodem8378

16 grudnia 2021, 08:04

U mnie planują zrobić wigilię w pizzerii gdzie nie serwują pierogów a chcą tam jeść pierogi

Avatar Nikodem8378

18 grudnia 2021, 22:02

@Nikodem8378: update: były pierogi i krokiety

Avatar Godylos5

18 grudnia 2021, 23:29

@Nikodem8378: Jak załatwiliście?

Avatar Nikodem8378

18 grudnia 2021, 23:51

@Godylos5: wychowawca poszedł tam i zamówił pierogi nie wiedzieć jak

Avatar Godylos5

20 grudnia 2021, 10:41

@Nikodem8378: Ustawił pewnie jakoś wcześniej to jest spisek

Avatar DoraExplora

20 grudnia 2021, 08:32

u mnie na pozostałych lekcjach głównie śpiewaliśmy kolędy. Na niemieckim prawie sobie język połamałam.

Avatar Quackmore

19 grudnia 2021, 21:12

wole normalne lekcje

Avatar malinowy_kot

19 grudnia 2021, 04:23

Kurczę, za moich czasów Wigilia klasowa była w ostatni piątek chodzenia do szkoły i nie mieliśmy żadnych lekcji (każda klasa przychodziła na wyznaczoną godzinę, każdy coś przynosił z domu). Ale fakt to tylko w średniej szkole tak było.

Tak sobie myślę, że nauczyciele chcą mieć was jak najdłużej "na żywo" i robią te zajęcia w ostatni dzień, a co gorsza jakieś sprawdziany czy kartkówki, bo później na zdalnych trudniej was pilnować, abyście nie ściągali.
#nobodycares

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2021, 00:47

Ja miałem 2 WFy na początku a potem 4 godziny wigilii (z czego były 3, potem trochę sprzątania i wszyscy se poszli do domu)

Avatar PanNalesnik

18 grudnia 2021, 23:53

Nie rel, nie miałam w tym roku wigilii klasowej

Avatar Bniomin

18 grudnia 2021, 23:00

Ja wczoraj miałem wigilię. Miałem tylko 2 pierwsze lekcje. Wigilia 2 godziny, a później jasełka

Avatar Godylos5

18 grudnia 2021, 23:28

@Bniomin: Żyć nie umierać

Avatar Jadeja

18 grudnia 2021, 21:48

Mija klasa była na kwarantannie więc no

Avatar Kaowru

18 grudnia 2021, 21:43

Ja miałem tylko rozdawanie prezentów.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nigdy na to nie wpadną

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Z klasą się trzeba urodzić

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka