Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nocta

18 grudnia 2021, 11:18

Zabawne, bo często robią to właśnie szczęśliwe osoby, a nie zdołowane. Z jakiegoś powodu można często trafić na filmiki ludzi nagrywających się jak kładą się w deszczu. Ponoć to miłe czy coś

Avatar Jadeja

18 grudnia 2021, 12:33

@Nocta: zapalenie płuc już nie takie fajne

Avatar pjoterix

Edytowano - 18 grudnia 2021, 12:59

@Jadeja: może to ciepły deszcz

Avatar Jadeja

18 grudnia 2021, 13:01

@pjoterix: Możliwe

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2021, 14:54

@Jadeja: Jak ma dobrą odporność i szczęście, to nie dostanie raczej. No i też nie może leżeć tak zbyt długo.

Avatar Jadeja

18 grudnia 2021, 16:24

wtedy to git

Avatar
Lechendy

8 kwietnia 2022, 19:00

@Nocta: prawdopodobnie chciał uchronić się przed ewentualnym piorunem co mu się udało

Avatar Nocta

9 kwietnia 2022, 01:06

nie wiem ile osób by wpadło na coś takiego

Avatar NiktWazny1

19 grudnia 2021, 16:51

To dosłownie ja, kiedy obejrzałam 9 odcinek arcane i dowiedziałam się że następny sezon dopiero w 2023

Avatar TrueStoryGuy

17 grudnia 2021, 14:45

Dla takich momentów kocham być smutny.

Avatar kolejorz2009

18 grudnia 2021, 12:32

@TrueStoryGuy: zycie jest jak ogorki
bo ładnie sobie obierasz i fajnie smakuje albo siedzisz w mizerii i jestes ogor kiszony

Avatar SurMix

18 grudnia 2021, 15:34

@kolejorz2009: a złe momenty to jakie ogórki?

Avatar kolejorz2009

Edytowano - 19 grudnia 2021, 12:20

@SurMix: no mizeria ogorze kiszony

Avatar Rmaciej

18 grudnia 2021, 23:06

Też tak czasami robię, tylko że boso

Avatar Soberker

18 grudnia 2021, 22:04

My tea's gone cold I'm wondering why I
Got out of bed at all
The morning rain clouds up my window
And I can't see at all
And even if I could it'll all be gray
Put your picture on my wall
It reminds me, that it's not so bad
It's not so bad

x2

Avatar ami_dami_kamikadze

18 grudnia 2021, 21:47

spodziewałem się że w ostatniej klatce go piorun pier*olnie

Avatar Techniq4

18 grudnia 2021, 11:47

Miałem nadzieję że go piorun pierdosznie

Avatar AxonDeHudin

18 grudnia 2021, 11:08

Nastrój

Avatar XaVery

16 grudnia 2021, 21:11

Avatar andi12345

16 grudnia 2021, 19:25

mood

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Młodzi gniewni

Pilne

Nieuczciwa ocena

Brawo za czujność!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka