memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
25 grudnia 2021, 19:05
ja kiedy kiedy penis muzyka
Odpisz
24 grudnia 2021, 08:29
,, ciach I po sprawie"
17 grudnia 2021, 17:03
https://youtu.be/4Q0diR34tSA
18 grudnia 2021, 20:36
@NormalnyCzlowiek: S M A C K
17 grudnia 2021, 17:43
U mnie zawsze nalewało się wody do wanny i karp tam pływał aż sam umarł
18 grudnia 2021, 13:18
@Jesiotr: nie wiem, czy zjadłbym zdechłą rybę. Co innego świeżo zabite, a co innego zdechnięte
18 grudnia 2021, 13:25
@Mikrus19: ja i tak nigdy nie lubiłem karpia
18 grudnia 2021, 15:00
@Mikrus19: W sumie i tak została zabita, ryba nie przetrwa sama z siebie w wannie nieutlenianej wody, po prostu się udusiła tam więc teoretycznie nie jest to jakaś nieświeża ryba
18 grudnia 2021, 14:27
W imieniu Polski Podziemnej...
17 grudnia 2021, 17:15
U mnie w domu nigdy nie było karpia na święta. Zazwyczaj jest pstrąg.
18 grudnia 2021, 14:23
w czekoladzie
17 grudnia 2021, 19:54
Reakcja ojca, kiedy okazało się że już to umiesz:
18 grudnia 2021, 13:31
@XaVery: Rel (Zbrodnie wojenne w Bośni moment)
18 grudnia 2021, 14:18
@XaVery: draże zbrodniarze
18 grudnia 2021, 14:02
U mnie na szczęście nie było nigdy żadnego karpia
18 grudnia 2021, 13:24
Akurat wczoraj miałem zabijanko karpia
Edytowano - 17 grudnia 2021, 17:00
To nic osobistego ale musjsz odejść...
17 grudnia 2021, 16:53
jego los jest przesądzony
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież25 grudnia 2021, 19:05
ja kiedy
kiedy penis muzyka
Odpisz
24 grudnia 2021, 08:29
,, ciach I po sprawie"
Odpisz
17 grudnia 2021, 17:03
https://youtu.be/4Q0diR34tSA
Odpisz
18 grudnia 2021, 20:36
@NormalnyCzlowiek: S M A C K
Odpisz
17 grudnia 2021, 17:43
U mnie zawsze nalewało się wody do wanny i karp tam pływał aż sam umarł
Odpisz
18 grudnia 2021, 13:18
@Jesiotr: nie wiem, czy zjadłbym zdechłą rybę. Co innego świeżo zabite, a co innego zdechnięte
Odpisz
18 grudnia 2021, 13:25
@Mikrus19: ja i tak nigdy nie lubiłem karpia
Odpisz
18 grudnia 2021, 15:00
@Mikrus19: W sumie i tak została zabita, ryba nie przetrwa sama z siebie w wannie nieutlenianej wody, po prostu się udusiła tam więc teoretycznie nie jest to jakaś nieświeża ryba
Odpisz
18 grudnia 2021, 14:27
W imieniu Polski Podziemnej...
Odpisz
17 grudnia 2021, 17:15
U mnie w domu nigdy nie było karpia na święta. Zazwyczaj jest pstrąg.
Odpisz
18 grudnia 2021, 14:23
w czekoladzie
Odpisz
17 grudnia 2021, 19:54
Reakcja ojca, kiedy okazało się że już to umiesz:
Odpisz
18 grudnia 2021, 13:31
@XaVery: Rel (Zbrodnie wojenne w Bośni moment)
Odpisz
18 grudnia 2021, 14:18
@XaVery: draże zbrodniarze
Odpisz
18 grudnia 2021, 14:02
U mnie na szczęście nie było nigdy żadnego karpia
Odpisz
18 grudnia 2021, 13:24
Akurat wczoraj miałem zabijanko karpia
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2021, 17:00
To nic osobistego ale musjsz odejść...
Odpisz
17 grudnia 2021, 16:53
jego los jest przesądzony
Odpisz