Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie są aż takie pyszne
Powodzenia
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 grudnia 2021, 20:43
nie no babki mają kilkaset K powiadomień a mówią że nikt do niej nie gada XD
Odpisz
22 grudnia 2021, 23:40
@pan_szczekoscisk: Ja nie mam, a też jestem kobietą, ale to dobrze. Nie lubię jak ktoś mi dupę zawraca
Odpisz
17 grudnia 2021, 19:35
Czym jest to po lewej?
Odpisz
17 grudnia 2021, 19:39
@AgnieszkaKielbasowska228: reakcja na discordze
Odpisz
17 grudnia 2021, 19:52
Po lewej, nie prawej
Odpisz
17 grudnia 2021, 19:57
@AgnieszkaKielbasowska228: Ciekawe czy jest cos typu daltonizm tylko ze nie rozroznia sie prawej i lewej XDD
to chyba nie ma na zadnej stronie, znalazlem do kupienia by sobie przylepic
h
ttps://w
ww.redbubble.c
om/i/sticker/Notification-Bubble-by-studio-k/56521449.EJUG5
Odpisz
17 grudnia 2021, 20:13
@AgnieszkaKielbasowska228: Instagram
Odpisz
19 grudnia 2021, 21:01
@AgnieszkaKielbasowska228: po mojej lewej?
Odpisz
21 grudnia 2021, 11:03
@AgnieszkaKielbasowska228: po lewej to tik tok, raz mi tam to wyskoczyło
Odpisz
19 grudnia 2021, 22:24
Moim największym osiągnięciem jest komentarz z ponad 100 wgóregłosami na jeja
Odpisz
20 grudnia 2021, 09:44
@maslo123_5: moje największe osiągnięcie to autorski mem na głównej tylko niestety
Odpisz
20 grudnia 2021, 15:03
@teoneo: No muszę przyznać że nieźle
Ja tam zawsze tyobie autorskie, ale raz na miesiąc więc wiesz
Odpisz
20 grudnia 2021, 13:52
true story
Odpisz
19 grudnia 2021, 20:44
Moje największe osiągnięcie w internecie: 20 strzałek w górę na moim poście w Reddicie
Odpisz
20 grudnia 2021, 08:48
@Baginsonowiec: 200....
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2021, 09:30
@Baginsonowiec: Jest akcja! Dajemy człowiekowi zielone żeby miał prezent na Gwiazdkę :)
Odpisz
20 grudnia 2021, 10:20
*sniff* dziękuję...
Odpisz
20 grudnia 2021, 10:06
Nrel, cud żebym miała więcej niż 10 powiadomień na czymkolwiek oprócz konwersacji grupowych + rzadko gdziekolwiek się udzielam
Odpisz
20 grudnia 2021, 09:00
k*bieta
Odpisz
20 grudnia 2021, 08:41
Co wy o sławie wiecie...
Odpisz
19 grudnia 2021, 22:51
U mnie to wygranie kubka jeja.
Odpisz
17 grudnia 2021, 21:27
Przypięcie mema na serwerze
Odpisz
19 grudnia 2021, 22:50
miałem tak
Odpisz
19 grudnia 2021, 20:24
Rel
Na serwerze mojego kolegi jest emotka ze mną robiącym shrug. Tak, to ja ją ustawiłem, ale ludzie czasem z niej korzystają
Odpisz
18 grudnia 2021, 09:45
Rel
Odpisz
17 grudnia 2021, 19:59
To jest dopiero sława
Odpisz
17 grudnia 2021, 21:39
Nah
Odpisz
17 grudnia 2021, 20:21
Wirtualne serduszka pod przerobionymi zdjeciami na instagramie gowno ci dadza wazne zeby w realu miec ludzi ktorzy cie beda wspierac
Odpisz
17 grudnia 2021, 20:11
Nie rel i rel
Odpisz